عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
Baldur's Gate 3: شمشیر خود را تیز کنید - به‌روزرسانی 6 در راه است دانلود مود بازی Fury Cars برای اندروید دانلود بازی Divinity Original Sin Enhanced Edition v2.0.119.430 برای کامپیوتر چرا باید King را در Tekken 8 انتخاب کنید؟ دانلود مد StarHammer برای بازی C&C: Generals Zero Hour دانلود Rolly Legs 2.45 - بازی پاهای رولی اندروید + مود دانلود Spells and Secrets - بازی طلسم ها و رازها برای کامپیوتر دانلود مود بازی ATSS2 اتسس 2 برای اندروید غرش هیولاها در تریلر جدید Instinction EA Sports FC 24 دوباره در صدر جدول فروش فیزیکی بریتانیا قرار گرفت
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Baldur's Gate 3 با فروش "بیش از 10 میلیون نسخه" به موفقیت عظیمی دست یافت

Baldur's Gate 3 با فروش "بیش از 10 میلیون نسخه" به موفقیت عظیمی دست یافت

بازی نقش‌آفرینی، Baldur's Gate 3 سال گذشته با تحسین فوق‌العاده‌ای روبرو شد، جوایز متعددی را کسب کرد و \"بیش از 10 میلیون نسخه\" (احتمالاً حتی 15 میلیون) فروخت. با این حال، این بازی برای ا

Baldur's Gate 3 با فروش

بازی نقش‌آفرینی، Baldur's Gate 3 سال گذشته با تحسین فوق‌العاده‌ای روبرو شد، جوایز متعددی را کسب کرد و "بیش از 10 میلیون نسخه" (احتمالاً حتی 15 میلیون) فروخت. با این حال، این بازی برای استودیو لاریان که طی سال‌های اخیر برای تطابق با این پروژه عظیم به طور تصاعدی رشد کرده بود، ریسکی حساب‌شده نیز به شمار می‌رفت. اما اگر این بازی نقش‌آفرینی به موفقیت نمی‌رسید، چه اتفاقی می‌افتاد؟

مدیرعامل و کارگردان بازی، سوین وینکه در مصاحبه با یوروگیمر فاش کرد که "چندین موقعیت اضطراری" وجود داشته است. "ما قبل از شروع کار روی این پروژه، چندین موقعیت اضطراری در نظر گرفتیم تا در صورت شکست، از آن ها استفاده کنیم. من یک سرمایه گذاری جزئی داشتم، بنابراین در صورت لزوم، آن را به عنوان پشتوانه در نظر گرفته بودم."

"این خط مقدم من بود، در غیر این صورت، ریسک هایی که با Baldur's Gate 3 انجام دادیم را نمی پذیرفتم، زیرا ریسک بسیار بزرگی بود. بنابراین بخشی از دلایل من برای انجام این کار همین بود. پس این هم وجود داشت."

دسترسی زودهنگام (Early Access) نیز به استودیو کمک کرد، زیرا به لطف فروش اولیه، امکان پیش بینی وضعیت مالی را فراهم می ساخت. "بنابراین ما می توانیم تا حدودی پیش بینی کنیم و عملکرد داشته باشیم - البته اگر خیلی کار را خراب نکنیم، همیشه ریسکی وجود دارد، درست است؟ من هرگز نمی گویم هیچ ریسکی وجود ندارد - اما می توانید بر اساس علاقه و فروش دسترسی زودهنگام، کم و بیش پیش بینی کنید که به کجا خواهید رسید. بنابراین می توانستیم وضعیت خود را ببینیم. و با فروش فعلی، برای سال های آینده در وضعیت خوبی قرار داریم."

Baldur's Gate 3 در دسترسی زودهنگام بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت و در حالی که این مدت سه سال به طول انجامید، وینکه اشاره کرد که فروش در ابتدا "دیوانه کننده" بوده است. پس از عرضه روی PC و سپس نسخه های PS5 و Xbox Series X/S، این بازی درآمد چشمگیر 90 میلیون دلاری را برای هاسبرو (مالک حقوق مالکیت فکری سیاه چال ها و اژدها) به ارمغان آورد.

در مورد پروژه بعدی، استودیوی لاریان روی Baldur's Gate 4 کار نمی کند و حتی ساخت بسته های الحاقی (DLC) برای Baldur's Gate 3 را لغو کرده است. پروژه بعدی آن Divinity: Original Sin 3 نیست و از نظر وسعت، "از شاهکار آن ها (Baldur's Gate 3) فراتر نخواهد رفت." وینکه آن را "متفاوت از کارهایی که قبلاً انجام داده ایم" توصیف کرده است، اگرچه "لحن، سبک و نحوه انجام آن، برای ما قطعاً جدید است."

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Baldur's Gate 3 با فروش "بیش از 10 میلیون نسخه" به موفقیت عظیمی دست یافت - Download

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Ark: Survival Ascended – Scorched Earth منتشر شد Dragon's Dogma 2 با DLC های جدید گسترش خواهد یافت ادی گوردو در ۴ آوریل به TEKKEN 8 اضافه می شود سایبرپانک 2077 و فانتوم لیبرتی 750 میلیون دلار درآمد کسب کرده‌اند لایو استریم Destiny 2: Into the Light در تاریخ 26 مارس برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش