عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد

Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد

Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد در جریان رویداد Final Fantasy XIV Fan Festival در لاس‌وگاس، Square Enix اطلاعات جدیدی در مورد بسته‌ی الحاقی آینده‌ی بازی، Da

Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد

Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد

در جریان رویداد Final Fantasy XIV Fan Festival در لاس‌وگاس، Square Enix اطلاعات جدیدی در مورد بسته‌ی الحاقی آینده‌ی بازی، Dawntrail، منتشر کرد. این اطلاعات شامل افشای دو کلاس جدید، Pictomancer و Beastmaster، و همچنین Hrothgar زنانه بود. همچنین تریلر کامل بازی Final Fantasy 14: Dawntrail منتشر شد.

Pictomancer یک کلاس جادویی جدید است که از قدرت نقاشی برای ایجاد حملات جادویی استفاده می‌کند. این کلاس می‌تواند از نقاشی‌های خود برای ایجاد انواع مختلف اثرات، از جمله آسیب، درمان و تقویت استفاده کند.

Beastmaster یک کلاس جنگی جدید است که از حیوانات خانگی برای مبارزه استفاده می‌کند. این کلاس می‌تواند از حیوانات خانگی خود برای ایجاد آسیب، درمان و پشتیبانی استفاده کند.

Hrothgar زنانه نیز در Dawntrail معرفی می‌شود. این یک ویژگی مورد انتظار برای بسیاری از بازیکنان بوده است، و اکنون بالاخره به واقعیت تبدیل شده است.

علاوه بر این افشاگری‌ها، Square Enix همچنین اطلاعات جدیدی در مورد داستان Dawntrail ارائه کرد. این بسته‌ی الحاقی بازیکنان را به سرزمین جدید Thavnair خواهد برد، جایی که آنها باید با یک تهدید جدید مقابله کنند.

Dawntrail قرار است در تابستان 2024 برای پلتفرم‌های PlayStation 4، PlayStation 5، PC و Xbox Series X/S منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Final Fantasy 14: Dawntrail شامل کلاس‌های جدید می باشد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش