دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد

تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد

تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد در تریلر جدیدی که برای بازی Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شده است، سازندگان بازی سبک های مبارزه متفاوتی را که بازیکنان م

تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد

تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد

در تریلر جدیدی که برای بازی Banishers: Ghosts of New Eden منتشر شده است، سازندگان بازی سبک های مبارزه متفاوتی را که بازیکنان می توانند در بازی انتخاب کنند، برجسته می کنند.

بازی Banishers: Ghosts of New Eden یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در آن بازیکنان در نقش یک تبعیدی قرار می‌گیرند که باید در دنیای پساآخرالزمانی New Eden زنده بماند. بازی دارای سیستم مبارزه منحصر به فردی است که به بازیکنان اجازه می دهد از انواع مختلفی از سلاح ها و توانایی ها استفاده کنند.

در تریلر جدید، بازیکنان می توانند شاهد استفاده از سبک های مبارزه مختلف از جمله:

  • جنگ تن به تن: بازیکنان می توانند از سلاح های نزدیک برد مانند شمشیرها، خنجرها و چماق ها برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنند.

  • جنگ از راه دور: بازیکنان می توانند از سلاح های دوربرد مانند تفنگ ها، کمان ها و نارنجک ها برای مبارزه با دشمنان خود از فاصله دور استفاده کنند.

  • جنگ جادویی: بازیکنان می توانند از جادو برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنند.

بازیکنان می توانند سبک مبارزه خود را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنند. برای مثال، بازیکنانی که به مبارزه تن به تن علاقه دارند می توانند از شمشیرها و خنجرها استفاده کنند. بازیکنانی که به مبارزه از راه دور علاقه دارند می توانند از تفنگ ها و کمان ها استفاده کنند. و بازیکنانی که به جادو علاقه دارند می توانند از جادو برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنند.

بازی Banishers: Ghosts of New Eden قرار است در سال 2023 برای کامپیوترهای شخصی، کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شود.

گالری تصاویر
تریلر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تریلر Banishers: Ghosts of New Eden سبک های مبارزه متفاوت را نشان می دهد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان