عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
خرید دوره آموزش ساخت اکانت ویباکسی - Fortnite Free V Bucks دانلود مود بازی Modern Warfare Gun Game Strike برای اندروید دانلود Drag Racing Streets 3.7.3 - بازی مسابقات درگ خیابانی + مود دانلود مود بازی Eve Special Forces برای اندروید دانلود مود Ninja Hands - بازی دستان نینجا اندروید
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است طبق اعلام Atlus، سری Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. این رقم شامل فروش Persona 5، Persona 5 Royal، Persona 5 Strikers و Perso

بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

طبق اعلام Atlus، سری Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. این رقم شامل فروش Persona 5، Persona 5 Royal، Persona 5 Strikers و Persona 5 Arena Ultimax می‌شود.

Persona 5 اولین بار در سال 2016 برای پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 منتشر شد. این بازی به سرعت به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی تبدیل شد و تحسین منتقدان و بازیکنان را برانگیخت.

Persona 5 Royal یک نسخه بازسازی شده از Persona 5 است که در سال 2019 برای پلی استیشن 4 منتشر شد. این نسخه شامل محتوای جدیدی مانند شخصیت‌های جدید، داستان‌های جدید و مکان‌های جدید است.

Persona 5 Strikers یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در سال 2020 برای پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی دنباله‌ای بر Persona 5 است و داستان شخصیت‌های اصلی را پس از پایان بازی اصلی دنبال می‌کند.

Persona 5 Arena Ultimax یک بازی مبارزه‌ای است که در سال 2021 برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شد. این بازی شامل شخصیت‌هایی از Persona 3، Persona 4 و Persona 5 است.

فروش بیش از 10 میلیون نسخه برای سری Persona 5 یک دستاورد بزرگ است. این نشان می‌دهد که این سری به یکی از محبوب‌ترین سری‌های بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی تبدیل شده است.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

بازی Persona 5 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است - Download

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
به‌روزرسانی بزرگ Starfield برای PC و Xbox Series X/S منتشر شد یوبی‌سافت توسعه The Division Heartland را متوقف کرد بسته الحاقی جدید لباس‌های خیابانی برای Street Fighter 6 منتشر شد! تاریخ انتشار Lost Soul Aside به زودی اعلام می‌شود تأخیر در ساخت Resident Evil 9: بلندپروازی کپکام یا تغییر برنامه؟

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش