عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی Freedom Planet 2 در 4 آپریل منتشر می شود دانلود Stickman vs Zombies 1.5.35 - بازی استیکمن علیه زامبی اندروید + مود دانلود Dyno 2 Race 1.0.1 - بازی شخصی سازی ماشین + مود دانلود مود بازی Monsters Clash برای اندروید دانلود ترینر بازی Age of Empires II: Definitive Edition
صفحه اصلی   کامپیوتر   نقش آفرینی   استراتژی   دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر

دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر

دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر Might and Might Heroes VII یک بازی ویدئویی استراتژی نوبتی است که در دنیای خیالی Ashan روایت می‌شود. این بازی که در سال ۲۰۱۵ منت

دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر

دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر

Might and Might Heroes VII یک بازی ویدئویی استراتژی نوبتی است که در دنیای خیالی Ashan روایت می‌شود. این بازی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، هفتمین قسمت اصلی از سری Might and Magic Heroes و دنباله‌ای بر بازی Might and Magic Heroes VI محسوب می‌شود. شما همچنین می توانید بازی TMNT Arcade Wrath of the Mutants را نیز از وب سایت گیم تن دریافت کنید.

Might and Magic: Heroes VII – Trial by Fire PC-ElAmigos | DODI Repack

داستان بازی:

داستان بازی Might and Magic Heroes VII در دنیای Ashan روایت می‌شود که توسط جنگی داخلی میان شش جناح برای تصاحب تاج و تخت امپراتوری خالی از سکنه Griffin به آشوب کشیده شده است. بازیکنان کنترل یکی از این جناح‌ها را بر عهده می‌گیرند و باید با کاوش در نقشه، جمع‌آوری منابع، ساخت و ساز شهرها، استخدام نیروها و مبارزه با دشمنان، برای رسیدن به پیروزی نهایی تلاش کنند.

گیم‌پلی بازی:

گیم‌پلی بازی Might and Magic Heroes VII ترکیبی از استراتژی نوبتی در بخش مدیریت قلمرو و نبردهای تاکتیکی با المان‌های نقش‌آفرینی در بخش ارتقاء قهرمانان است.

 • مدیریت قلمرو: در بخش مدیریت قلمرو، بازیکنان به کاوش در نقشه، جمع‌آوری منابع، ساخت و ساز شهرها و ارتش‌سازی می‌پردازند. منابع مختلفی در بازی وجود دارد که برای ساخت و ساز و ارتقای شهرها و واحدها مورد استفاده قرار می‌گیرند. بازیکنان باید با مدیریت صحیح منابع خود، قلمروی خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهند.
 • نبردها: نبردها در بازی Might and Magic Heroes VII به صورت نوبتی انجام می‌شود. در هر نوبت، بازیکنان می‌توانند واحدهای خود را حرکت داده و به دشمنان حمله کنند. قهرمانان نقش مهمی در نبردها ایفا می‌کنند و می‌توان آن‌ها را با کسب تجربه و ارتقاء مهارت‌ها و توانایی‌هایشان، به رهبران قدرتمندی برای نیروهای خود تبدیل کرد.

جناح‌های قابل بازی:

در بازی Might and Magic Heroes VII شش جناح قابل بازی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و واحدهای منحصر به فرد خود را دارند. این جناح‌ها عبارتند از:

 • Haven: هاون‌ها انسان‌هایی مذهبی هستند که به خدای نور ایمان دارند. آنها در استفاده از جادو و تیراندازی با کمان مهارت دارند.
 • Inferno: اینفرنوها شیاطین و موجودات تاریکی هستند. آنها در جادوهای تاریکی و استفاده از موجودات قدرتمند در نبرد مهارت دارند.
 • Academy: آکادمی متشکل از جادوگران و دانشمندان است. آنها در استفاده از جادوهای مختلف و محاصره کردن دشمنان مهارت دارند.
 • Necropolis: نکروپلیس متشکل از مردگان زنده و موجودات تاریکی است. آنها در احضار موجودات قدرتمند و نفرین کردن دشمنان مهارت دارند.
 • Sylvan: سیلوان‌ها الف‌هایی هستند که در اعماق جنگل‌ها زندگی می‌کنند. آنها در تیراندازی با کمان و جادوهای طبیعت مهارت دارند.
 • Dungeon: دانجن متشکل از اورک‌ها، گابلین‌ها و سایر موجودات وحشی است. آنها در نبردهای تن به تن و استفاده از موجودات قدرتمند در نبرد مهارت دارند.

محتوای بازی:

بازی Might and Magic Heroes VII شامل محتوای مختلفی از جمله کمپین داستانی، حالت‌های مختلف بازی، نقشه‌های مختلف و موارد دیگر است.

 • کمپین داستانی: کمپین داستانی بازی Might and Magic Heroes VII در شش فصل روایت می‌شود و داستان هر کدام از جناح‌های بازی را به تصویر می‌کشد.
 • حالت‌های مختلف بازی: بازی Might and Magic Heroes VII شامل حالت‌های مختلف بازی از جمله حالت تک‌نفره، حالت چندنفره، حالت Skirmish و حالت Hotseat است.
 • نقشه‌های مختلف: بازی Might and Magic Heroes VII شامل نقشه‌های مختلفی برای بازی است که هر کدام چالش‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند.

نقد و بررسی:

بازی Might and Magic Heroes VII به خاطر گرافیک زیبا، موسیقی متن حماسی و گیم‌پلی استراتژیک عمیقش مورد تحسین قرار گرفته است. با این حال، این بازی در زمان عرضه با برخی مشکلات فنی و عدم وفاداری کامل به المان‌های کلاسیک سری Heroes of Might and Magic دست‌وپنجه نرم می‌کرد.

نکات برجسته:

 • گرافیک زیبا
 • موسیقی متن حماسی
 • گیم‌پلی استراتژیک عمیق
 • تنوع بالا

نکات منفی:

 • مشکلات فنی
 • عدم وفاداری کامل به المان‌های کلاسیک

اگر به دنبال یک بازی استراتژی نوبتی عمیق و چالش‌برانگیز هستید، Might and Magic Heroes VII را حتما امتحان کنید.

بسته‌های الحاقی:

برای بازی Might and Magic Heroes VII دو بسته الحاقی منتشر شده است:

 • Shades of Darkness: این بسته الحاقی یک کمپین داستانی جدید، دو جناح قابل بازی جدید، چندین نقشه جدید، موجودات جدید و موارد دیگر را به بازی اضافه می‌کند.
 • Trial by Fire: این بسته الحاقی یک کمپین داستانی جدید، یک جناح قابل بازی جدید، چندین نقشه جدید، موجودات جدید و موارد دیگر را به بازی اضافه می‌کند.

Might and Magic Heroes VII یک بازی استراتژی نوبتی عالی است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. اگر به دنبال تجربه‌ای حماسی و چالش‌برانگیز در دنیای فانتزی هستید، این بازی را حتما امتحان کنید.

توضیحات بسته الحاقی Shades of Darkness

بسته الحاقی Shades of Darkness محتوای جدید و هیجان‌انگیزی را به بازی Might and Magic Heroes VII اضافه می‌کند. این بسته شامل یک کمپین داستانی جدید، دو جناح قابل بازی جدید، چندین نقشه جدید، موجودات جدید و موارد دیگر است.

داستان کمپین جدید Shades of Darkness در مورد گروهی از جادوگران تاریکی به نام Order of Shadows است که قصد دارند دنیای Ashan را به تسخیر خود درآورند. بازیکنان در این کمپین باید در نقش Drakos، یک جادوگر قدرتمند، با Order of Shadows مبارزه کرده و جلوی نقشه‌های شوم آنها را بگیرند.

دو جناح قابل بازی جدید در Shades of Darkness عبارتند از:

 • Drakos: دراکوس یک جادوگر قدرتمند است که به جادوهای تاریکی تسلط دارد. او می‌تواند از این جادوها برای احضار موجودات قدرتمند، نفرین کردن دشمنان و تقویت نیروهای خود استفاده کند.
 • Sylvan Elves: الف‌های Sylvan موجوداتی صلح‌جو هستند که در اعماق جنگل‌ها زندگی می‌کنند. آنها در تیراندازی با کمان و جادوهای طبیعت مهارت دارند.

Shades of Darkness همچنین شامل چندین نقشه جدید، موجودات جدید و موارد دیگر است. این محتوا به بازیکنان تنوع و چالش‌های جدیدی را در بازی ارائه می‌دهد.

دانلود بازی Might and Magic: Heroes VII – Trial by Fire v2.2.1-ElAmigos:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

——————

دانلود ریپک دی-او-دی Might and Magic: Heroes VII – Trial by Fire v2.2.1-DODI Repack:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

گالری تصاویر
تریلر
سیســتم مـــورد نیـــاز

Recomended System :

OS *: Windows 8/8.1 (64bit only)

Processor: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6100 @ 3.3 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX670 or AMD Radeon HD7870 (2048 MB VRAM)

Additional Notes: Originally released for Windows 7, the game can be played on Windows 10 and Windows 11 OS

Minimum System :

OS *: Windows 8/8.1 (64bit only)

Processor: Intel Core i5 660 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5850 (1024 MB VRAM)

Additional Notes: Originally released for Windows 7, the game can be played on Windows 10 and Windows 11 OS

راهنمــای نصــب بازی

آموزش نصب نسخه ElAmigos:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

مشخــصات فایــل
 • حجم: 14.1گیگابایت | 12.8گیگابایت
 • تاریخ انتشار: APR-26-2024
 • منبع: گیم تن
 • پسورد: www.downloadha.com
لینــک های دانلــود

دانلود بازی Might and Magic Heroes VII Trial by Fire برای کامپیوتر - Download

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود بازی شبح تسوشیما Ghost of Tsushima DIRECTORS CUT برای کامپیوتر دانلود نسخه کم حجم بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوتر دانلود بازی اسپایدرمن Marvels Spider-Man 2 برای کامپیوتر + کرک دانلود Assassins Creed Valhalla – بازی اساسین کرید والهالا کامپیوتر دانلود بازی Forspoken برای کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش