عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است!

شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است!

شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است! طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای در حال حاضر در تب و تاب شایعاتی هستند که از بازسازی Virtua Fighter، عنوانی کلاسیک و محبوب، حکایت دارند.شایعات: ا

شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است!

شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است!

طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای در حال حاضر در تب و تاب شایعاتی هستند که از بازسازی Virtua Fighter، عنوانی کلاسیک و محبوب، حکایت دارند.

شایعات:

این شایعات از وب سایت GamingBolt سرچشمه گرفته‌اند. به گفته این وب سایت، منابع موثقی به آنها خبر داده‌اند که Sega در حال توسعه یک بازسازی کامل از Virtua Fighter است. این بازسازی با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و گرافیک و گیم‌پلی مدرن و به‌روز شده‌ای را ارائه خواهد داد.

جزئیات:

هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات این بازسازی منتشر نشده است. با این حال، گفته می‌شود که این بازی شامل تمام شخصیت‌های محبوب نسخه‌های قبلی Virtua Fighter، به همراه شخصیت‌های جدیدی خواهد بود. همچنین، احتمال اضافه شدن حالت‌های جدید بازی و محتوای آنلاین نیز وجود دارد.

واکنش‌ها:

انتشار این شایعات، واکنش‌های مختلفی را در بین طرفداران Virtua Fighter به دنبال داشته است. برخی از طرفداران از این خبر هیجان‌زده شده‌اند و منتظر تجربه دوباره این بازی کلاسیک با گرافیک و گیم‌پلی مدرن هستند. برخی دیگر نیز نگران هستند که این بازسازی نتواند به کیفیت نسخه‌های قبلی برسد.

هنوز هیچ تأیید رسمی از سوی Sega در مورد این شایعات منتشر نشده است. با این حال، سابقه این شرکت در بازسازی عناوین کلاسیک مانند Streets of Rage و Panzer Dragoon، احتمال صحت این شایعات را افزایش می‌دهد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

شایعه: بازسازی Virtua Fighter در حال توسعه است!

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند
برچسب‌ها: , ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش