عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد

تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد

تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد استودیو Arrowhead Games تریلر جدیدی برای بازی مورد انتظار Helldivers 2 منتشر کرده است که به بازیکنان جدید و قدیمی، خلاصه ای از داستان بازی تا به

تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد

تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد

استودیو Arrowhead Games تریلر جدیدی برای بازی مورد انتظار Helldivers 2 منتشر کرده است که به بازیکنان جدید و قدیمی، خلاصه ای از داستان بازی تا به امروز ارائه می دهد. این تریلر همچنین نگاهی به تهدیدهای بیگانه جدید، سلاح ها و ابزارهای جنگی در دسترس و ماموریت های چالش برانگیزی که در انتظار جوخه های هل دایور هستند، می اندازد.

بیایید نگاهی به جزئیات این تریلر بیندازیم:

زمین به عنوان یک پناهگاه: تریلر با تصویری از "سوپر زمین"، سیاره اصلی بازی، آغاز می شود که به عنوان پناهگاهی برای بشریت عمل می کند و آزادی و دموکراسی را در خود جای داده است.

ظهور دشمنان جدید: اما صلح دوام نمی آورد. تهدیدات بیگانه جدیدی به نام "ترمینوس" و "اتوماتون های سوسیالیست" ظهور می کنند و شروع به ایجاد هرج و مرج در کهکشان می کنند. این دشمنان خانواده ها را از هم جدا می کنند و آزادی شهروندان را به خطر می اندازند.

ظهور هل دایورها: در مواجهه با این تهدید، سوپر زمین به نخبگان نظامی خود، یعنی «هل دایورها» متوسل می شود. این سربازان شجاع و بی باک وظیفه نهایی دفاع از آزادی و دموکراسی را بر عهده دارند.

ماموریت های خطرناک: تریلر نگاهی اجمالی به ماموریت های متنوعی که بازیکنان در Helldivers 2 تجربه خواهند کرد ارائه می دهد، از جمله مبارزه با دشمنان متعدد، نجات غیرنظامیان و نابودی پایگاه های دشمن.

سلاح ها و ابزار جنگی: Helldivers 2 طیف وسیعی از سلاح ها و ابزار جنگی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا در نبرد علیه دشمنان از آنها استفاده کنند. بازیکنان می توانند از مسلسل های قدرتمند، پرتاب موشک، حملات هوایی و حتی بمب اتمی استفاده کنند.

کار تیمی ضروری است: همانطور که در تریلر نیز اشاره شده است، کار تیمی برای موفقیت در Helldivers 2 ضروری است. بازیکنان باید با هم همکاری کنند، از یکدیگر حمایت کنند و استراتژی های موثری برای غلبه بر چالش های پیش رو طراحی کنند.

تریلر با این جمله قدرتمند به پایان می رسد: "برای آزادی، برای دموکراسی مدیریت شده، برای سوپر زمین، به خط حمله بپیوندید!"

Helldivers 2 در تاریخ 8 فوریه برای PlayStation 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. آیا آماده هستید تا به عنوان یک Helldiver شجاع به میدان نبرد بپیوندید و از کهکشان در برابر تهدیدات بیگانه محافظت کنید؟

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تریلر جدید Helldivers 2 داستان کل بازی را توضیح می دهد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند
برچسب‌ها: , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش