عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد

تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد

تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد تریلر جدیدی برای Judas، بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص که توسط Ghost Ship Games، توسعه‌دهنده Overcooked 2، ساخته شده است، منتشر شده ا

تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد

تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد

تریلر جدیدی برای Judas، بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص که توسط Ghost Ship Games، توسعه‌دهنده Overcooked 2، ساخته شده است، منتشر شده است. این تریلر نگاهی اجمالی به دنیای بازی و گیم‌پلی آن ارائه می‌کند.

داستان Judas در مورد Judas، یکی از دوازده حواری حضرت مسیح، روایت می شود. پس از خیانت به عیسی، یهودا خود را حلق آویز کرد، اما با معامله ای با شیطان از جهنم نجات یافت. حال یهودا باید برای شیطان کار کند و روح گمشده را جمع آوری کند.

این تریلر نگاهی اجمالی به برخی از مکان‌هایی که Judas در طول سفر خود بازدید خواهد کرد، از جمله آسمان و جهنم را ارائه می‌کند. همچنین برخی از دشمنانی را که با آنها روبرو خواهد شد، مانند فرشتگان و شیاطین، نشان می دهد.

گیم پلی Judas ترکیبی از حل پازل و مبارزه است. بازیکنان باید از توانایی های Judas برای حل پازل ها و شکست دادن دشمنان استفاده کنند. برای مثال، Judas می تواند اشیاء را جابجا کند و از قلاب خود برای آویزان شدن از سکوها استفاده کند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تریلر داستانی جدید Judas جهان و گیم پلی آن را به نمایش می گذارد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش