عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد

تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد

تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد در جریان رویداد PlayStation State of Play در ژانویه 2024، کونامی و Bloober Team نمایش گیم پلی جدیدی از Silent Hill 2 Remake را منتشر کرد

تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد

تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد

در جریان رویداد PlayStation State of Play در ژانویه 2024، کونامی و Bloober Team نمایش گیم پلی جدیدی از Silent Hill 2 Remake را منتشر کردند که به بازیکنان نگاهی اجمالی به گیم پلی مبارزه بازی ارائه می دهد.

گیم پلی مبارزه در Silent Hill 2 Remake از زاویه دوربین سوم شخص انجام می شود. بازیکنان می توانند از طیف گسترده ای از سلاح ها و تجهیزات برای شکست دشمنان خود استفاده کنند، از جمله تفنگ ها، چاقوها و حتی اجسام محیطی.

در نمایش گیم پلی، بازیکنان می توانند ببینند که چگونه James Sunderland می تواند از یک تفنگ دستی برای کشتن یک قاتل زنجیره ای استفاده کند. آنها همچنین می توانند ببینند که چگونه می تواند از یک چاقو برای کشتن یک هیولای غول پیکر استفاده کند.

گیم پلی مبارزه در Silent Hill 2 Remake به نظر می رسد که نسبت به بازی اصلی بهبود یافته است. مبارزه سریع تر و روان تر به نظر می رسد و بازیکنان کنترل بیشتری بر اعمال خود دارند.

در کنار گیم پلی مبارزه، نمایش گیم پلی همچنین نگاهی اجمالی به برخی از مکان های بازی ارائه می دهد. بازیکنان می توانند ببینند که چگونه Silent Hill در این نسخه جدید به نظر می رسد.

Silent Hill 2 Remake قرار است در سال 2024 برای PS5 منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تریلر Silent Hill 2 Remake گیم پلی مبارزه را نمایش نشان می دهد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند
برچسب‌ها: , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش