دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   نقد و بررسی بازی ها   نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها

نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها

نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها در میان عناوین شاخص ژانر بازی‌های مبارزه‌ای، Street Fighter و Mortal Kombat نام‌هایی هستند که بلافاصله به ذهن می‌آیند. علیرغم فر

نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها

نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها

در میان عناوین شاخص ژانر بازی‌های مبارزه‌ای، Street Fighter و Mortal Kombat نام‌هایی هستند که بلافاصله به ذهن می‌آیند. علیرغم فراز و فرودهای قابل توجه آنها در طول سال‌ها، سخت است که از جذابیت یا جایگاه آنها در تاریخ انکار کنیم. دیگران ممکن است بسته به نوع بازیکنی که هستید، متفاوت باشد. برخی ترجیح می‌دهند گیم پلی و مکانیک‌های جدید Guilty Gear و Strive را تجربه کنند؛ Virtua Fighter یک احیا کوتاه مدت با انتشار مجدد Virtua Fighter 5 داشت، در حالی که Killer Instinct همچنان لذت بخش است حتی پس از دریافت آخرین به روز رسانی عمده خود در سال‌های اخیر.  هم اکنون می توانید نسخه کرک شده و کامل بازی تیکن ۸ را به صورت رایگان از وب سایت گیم تن دانلود کنید.

شما می‌توانید لیست سایر فرنچایزها را بررسی کنید، اما اگر یک چیز وجود داشته باشد که بتوان بر سر آن توافق کرد، این است که هیچ بازی‌ای مانند Tekken وجود ندارد. سری بازی‌های مبارزه‌ای پرچمدار Bandai Namco به دلیل پیشبرد مرزهای ارائه بصری و مکانیک بازی شناخته شده است - ظریف کردن و ارائه حرکت 3D در یک بازی مبارزه‌ای در حالی که تأکید بر اکشن سریع و پر ضربه است.

جزئیات و طراحی شخصیت‌های آن، داستان‌های دراماتیک اغراق‌آمیز که به صورت مستقیم و تا حدی محتمل بازی می‌شوند، و گیم‌پلی‌ای که به راحتی قابل یادگیری است اما به سختی قابل تسلط است، Tekken همه اینها را در خود دارد و حتی X factor غیرقابل لمس خود را نیز ارائه می‌دهد.

ممکن است به یاد آوردن آن احساس، به خصوص بعد از همه این سال‌ها، دشوار باشد، اما Tekken 8 آن را بازیابی می‌کند، آن را تحریک می‌کند و با روشی مطمئن و تهاجمی انجام می‌دهد که در شما باقی می‌ماند. به طور خلاصه، این یک بازی مبارزه‌ای عالی است که به طور افتخاری ایستاده است - و حتی با Street Fighter 6 برابری می‌کند. بدون ایراد نیست، اما یک انتشار فوق‌العاده است، پر از محتوا و ویژگی‌ها، در حالی که به شما یادآوری می‌کند که چرا اینقدر عالی است.

حالت داستان، به نام The Dark Awakens، جایی است که بسیاری بدون شک به آن خواهند رفت. Jin Kazama بیدار شده است و به سرعت به سمت Kazuya Mishima می‌رود تا جنون او را متوقف کند. Kazuya می‌خواهد قوانین جامعه را بازنویسی کند و دنیای جدیدی را به ارمغان بیاورد، که تا حدودی تعجب‌آور است زیرا او از درگیری‌های تجاری و درگیری‌ها، به‌ویژه زمانی که با Mishima Zaibatsu مخالفت می‌کند، به طور کامل نظرات عمومی را نادیده می‌گیرد. با این حال، صحنه برای King of Iron Fist Tournament بعدی آماده شده است.

با این حال، داستان Tekken 8 به اندازه Kazuya در مورد Jin Kazama نیست. پس از ارتکاب اعمال وحشتناک برای خلاص شدن از شر میراث شیطانی خود، او به دنبال رستگاری و کفاره است. بدون اینکه وارد اسپویلرهای داستان شوم، قدردان این بودم که جنایات Jin به سادگی نادیده گرفته نمی‌شوند و به او بخشیده نمی‌شوند، حتی توسط خودش. احساس گناه نسبت به ناتوانی در نجات مادرش، Jun، خود نفرت از قدرت خود، و ترس از این که دوباره ممکن است خود را از دست بدهد، بسیار واضح است. این یک سفر درک و پذیرش است؛ از ادامه راه با درک اینکه او دوستانی دارد که می‌تواند به آنها تکیه کند.

تیکن 8 کرک شده - گیم تن

از نظر ارائه، بازی خیره‌کننده است و شخصیت‌ها و محیط‌ها، حتی در میان جلوه‌های ویژه و ویرانی خیره‌کننده بسیار وفادار به واقعیت هستند.

انیمیشن‌ها و حالات چهره شخصیت‌ها نیز به خوبی طراحی شده‌اند و تأثیر هر ضربه را به خوبی نشان می‌دهند. انتقال بین صحنه‌های سینمایی و گیم پلی نیز بی عیب و نقص است و هیچ تأخیری وجود ندارد. در مجموع، بازی از نظر ارائه بسیار عالی است و تجربه‌ای چشمگیر را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

در مورد جنگجویان جدید، Reina به طور بحث‌برانگیزی بیشترین تمرکز را دارد، خود را در رمز و راز می‌پوشاند اما هنوز هم در هر صحنه تأثیر می‌گذارد. Azucena کاریزماتیک است، و اگرچه شیفتگی او به قهوه ممکن است گاهی اوقات یکنواخت باشد، اما در پس لبخند او عمقی ظریف وجود دارد که کمی ترسناک است. کاش Victor در داستان توسعه بیشتری پیدا می‌کرد، اما او با خلق و خوی شیک اما آرام خود به راحتی از پس آن برمی‌آید.

در مورد مجموعه‌های حرکتی آنها، از ضربات جدی و سبک بازی سریع Reina لذت بردم، اما تغییر حالت و feints Azucena نیز دیدنی بود. Victor بسیار زیبا است، قادر به تله‌پورت و حملات کاتانا سریع‌کش است، و می‌توانم تصور کنم که برای برخی از او محبوب باشد. در مورد جنگجویان بازگردانده شده، خوشحال شدم که مجموعه حرکتی Jun به طور وفادارانه حفظ شده است اما با مکانیک‌های جدید ادویه داده شده است. من به عمق هر شخصیت فرو نرفتم، اما گزینه‌های زیادی در دسترس است.

نسخه نهایی تیکن 8 - گیم تن

شکست دادن حریفان مختلف AI به شما پلاک اسم و سایر موارد تزئینی می دهد - برخی حتی میزبان Treasure Battles هستند که به شما امکان می دهد لباس های جایگزین برای برخی از شخصیت ها (با بیش از چند اشاره به بازی های Tekken قدیمی) کسب کنید.

The Dark Awakens می تواند در چند ساعت پاک شود ، اگرچه در سطوح سختی بالاتر ممکن است زمان بیشتری ببرد. این جایی است که Episode های Character وارد می شوند و اگرچه من نمی توانم در مورد آنها چیزی بگویم ، فقط بدانید که آنها خواسته بسیاری از طرفداران Tekken را برای مدت طولانی برآورده می کنند. محتوای تمرکز داستان دیگر Arcade Quest است، که در آن بازیکن و دوستانش به سالن های بازی مختلف در سراسر مناطق سفر می کنند تا در Tekken 8 موفق شوند.

پس از تماس تلفنی از Max ، بازیکنان آواتار خود را در بازی سفارشی می کنند و یک مبارز را انتخاب می کنند تا آنها را در یک حرفه رقابتی تقلبی راهنمایی کند. این فضای grind out بازی ها در سالن بازی را تداعی می کند ، همراه با افراد مرموز و نامفهوم ، آن یک نفر که فکر می کند شما آسان هستید تا چند امتیاز آسان کسب کنید ، و سایر غریبه های رنگارنگ دیگر. در حالی که از نظر طرح خیلی زیادی وجود ندارد ، Arcade Quest یک آموزش گسترده در مورد مکانیک های اصلی گیم پلی Tekken 8 ارائه می دهد.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه Heat Smashes و Rage Arts را اجرا کنید ، حریفان را راه اندازی کنید ، در ترکیبات فرو روید ، با Power Crush در برابر فشار فشار وارد کنید و موارد دیگر. تکمیل اهداف مختلف و افزایش رتبه خود (که مبتنی بر شخصیت است) به شما امکان پیشرفت به محل بعدی سالن بازی را می دهد. آنها همگی از نظر ظاهر و فضای داخلی منحصر به فرد هستند اما به چالش کشیدن حریفان در مسابقات و یادگیری مکانیک ها خلاصه می شوند. هیچ بازی mini-game یا side task اضافی وجود ندارد - فقط رتبه خود را در حالی که جزئیات Tekken 8 را کشف می کنید ، بکوبید. Tekken Ball محبوب به عنوان یک حالت جداگانه بازمی گردد که می توانید به آن بپردازید و همچنان لذت بخش است ، بنابراین اینطور است.

نقد بازی تیکن 8 - گیم تن

شما همچنین می توانید Ghosts (ارواح) سایر بازیکنان آنلاین را بارگیری کنید و در حالی که نتوانستم این را امتحان کنم ، اما یک انتخاب گسترده وجود دارد که می توانید در بازی آنها را به چالش بکشید که یک مبارزه محکم ارائه می دهند.

برای باز کردن قفل Super Ghost Battle، یک ویژگی جدید که بازیکنان می‌توانند با حریف‌های AI که دائماً در حال یادگیری هستند، مبارزه کنند، باید تا حدودی در Arcade Quest پیشرفت کنند. هنگام بازی با Ghost خود، آن را بر روی عادات شما و یادگیری انواع مختلف تمایلات تنظیم خواهد کرد، با هدف خود بهبود (که به Ghost شما نیز در تغییر چیزها بازخورد می‌دهد). شما همچنین می‌توانید Ghosts سایر بازیکنان آنلاین را دانلود کنید و در حالی که من نتوانستم این کار را امتحان کنم، یک مجموعه گسترده برای مبارزه در بازی وجود دارد که یک مبارزه محکم را ارائه می‌دهد. این یک تغییر خوشایند از مجموعه معمولی مبارزان AI در سایر حالت ها است و واقعاً شما را تشویق می کند تا استراتژی های خود را برای پیروزی تنظیم کنید.

البته تنظیم کردن لوازم جانبی مختلف به همان شکلی که دوست دارید کمی دشوار است، اما اگر دیدن جین با لباس هووارنگ یا آسوکا با کت کارآگاه و عینک مورد علاقه شماست، پس چیزهای زیادی برای ارائه دارد. کسانی که خیلی به لباس اهمیت نمی دهند نیز می توانند نقاشی های مفهومی و مدل های با کیفیت بالا را در گالری باز کنند.

می توانم تصور کنم که برخی از افراد در مورد گرما نظرات متفاوتی داشته باشند، به ویژه هنگامی که با حریفان روبرو می شوند که می توانند شما را برای مدت طولانی سر بچرخانند و با یک ضربه گرمای شدید ترکیب کنند بدون اینکه بتوانید دفاع کنید. در حالی که سیستم گرما می تواند بازی را برای بازیکنان تهاجمی جذاب تر کند، اما همچنین می تواند برای افرادی که سبک بازی محتاطانه تری دارند بسیار ناامیدکننده باشد.

در بازی Tekken 8، ترکیب اصلی پرتاب کردن حریف و شروع یک ضربه گرمای شدید بسیار لذت‌بخش است. با این حال، حفظ آن و فعال کردن آن در برابر یک حریف لاکپشتی نیز می‌تواند ایده‌آل باشد، به خصوص از آنجایی که هر بار در یک راند قابل استفاده است. برخی از حملات نیز به عنوان Heat Engagers عمل می‌کنند که Heat Mode را فعال می‌کنند (در مقایسه با Heat Smash کل میله را می‌دهد) و اجازه می‌دهد تا حملات بیشتری انجام شود. هر شخصیت دارای Heat Engager متفاوتی است و شما همچنین می‌توانید پس از آنها Heat Dash کنید تا به سرعت فاصله را ببندید و از رشته‌های دیگر استفاده کنید. این بدان معنا نیست که Heat Smash بی‌فایده است، زیرا خواص Power Crush آن می‌تواند در برخی شرایط ایده‌آل باشد.

برخی از افراد ممکن است نظرات متفاوتی در مورد گرما داشته باشند، به ویژه هنگامی که با حریفان روبرو می‌شوند که می‌توانند شما را برای مدت طولانی سر بچرخانند و با یک ضربه گرمای شدید ترکیب کنند بدون اینکه بتوانید دفاع کنید. با این حال، همچنین ممکن است گرما به حاشیه رانده شود، زیرا شما بر روی موقعیت قرار دادن، تنظیم ترکیب، گرفتن و درک کلی حریف خود تمرکز می‌کنید تا اینکه روی دکمه Heat Smash ضربه بزنید و امیدوار باشید که فرود بیاید.

این یک تعادل است، و در حالی که مشتاقم ببینم چگونه تکامل می‌یابد، سیستم گرما و سلامتی قابل بازیابی در نقطه مناسب هستند. البته، Rage Arts هنوز یک چیز است و به شما امکان می‌دهد در حالی که نگاه خیره‌کننده‌ای دارید از لب پرتگاه بازگردید، و میزان مسافت شما در مورد اینکه خوب یا بد است متفاوت است. صرف نظر از این، کنترل‌ها پاسخگو هستند و عملکرد در کل صاف و روان است.

ویژگی قابل توجه دیگر Special Style است. با فشار دادن L1 فعال می‌شود، یک طرح کنترل ساده‌شده و ترکیبات خودکار را ارائه می‌دهد. Power Crush X است؛ مربع حرکت ویژه شخصیت شما است، و غیره. این امکان اجرای آسان ترکیبات هوایی، حملات پایین و موارد دیگر را فراهم می‌کند و با فشار دادن یک جهت همراه با دکمه‌ها - یا حتی جایگزینی دستورات به جای فشردن یک دکمه - می‌تواند ترکیبات گسترده‌ای را ارائه دهد.

ویژگی های بازی تیکن 8 - گیم تن

در هنگام تجربه Tekken 8، ممکن است این بازی به عنوان یک عنوان انقلابی یا پیشگام در سبک بازی‌های مبارزه‌ای به نظر نرسد. در عوض، در بسیاری از جنبه‌ها، یک بازگشت به ریشه‌های این سری محسوب می‌شود.

بازی Tekken 8، ممکن است به عنوان یک بازی انقلابی یا پیشگام در سبک بازی‌های مبارزه‌ای به نظر نرسد. در عوض، در بسیاری از جنبه‌ها، یک بازگشت به ریشه‌های این سری محسوب می‌شود. Tekken یک سری بازی است که به دلیل آسان بودن یادگیری و در عین حال پیچیدگی در تسلط شناخته شده است. حتی زمانی که شما با شخصیت‌های جدید کار می‌کنید و برخی از ترکیب‌های اساسی را کشف می‌کنید، چند دقیقه تمرین با Combo Challenges یک دنیای جدید از امکانات را برای شما باز می‌کند. گزینه‌های سفارشی‌سازی جلسات تمرینی و مشاهده تکنیک‌های بهینه برای هر مبارز نیز عالی هستند.

در کنار My Replays و Tips جدید، همه این‌ها به یکی از بهترین جنبه‌های Tekken 8 کمک می‌کند: تمرین ترکیب‌ها، تلاش برای ادغام آن‌ها در بازی خود، کشف استراتژی‌ها و تکنیک‌های جدید و سپس بازگشت به نقطه شروع برای آزمایش همه چیز. طیف گسترده و عمق لیست شخصیت‌ها به این معنی است که شما برای مدت زیادی مشغول خواهید بود.

نکات مثبت بازی

گرافیک عالی

تخریب محیط و مدل‌های شخصیت گرفته تا عملکرد روان، بازی چشمگیر است

وجود Dark Awakens و حالت Arcade Quest

شخصی سازی قابل قبول

وجود شخصیت های جدید

ویژگی تکامل مبارزان هوش مصنوعی یعنی Super Ghost Battle

نکات منفی بازی 

ریتم ناپایدار حالت داستانی

داستان کوتاه حالت Arcade Quest

Rage Arts برای همه قابل قبول نیست

امتیاز کلی بازی 

9 از 10

بازی بر روی نسخه پلی استیشن 5 بررسی شده است.

نتیجه نهایی: عالی

Tekken 8 یک بازی مبارزه‌ای بی‌نظیر است که به خوبی از نسخه‌های قبلی خود پیشی گرفته است. این بازی دارای گیم‌پلی اعتیادآور، گرافیک خیره‌کننده و داستانی جذاب است که بازیکنان جدید و قدیمی را به خود جذب می‌کند. سیستم گرما یک ویژگی جدید و جالب است که به بازی عمق بیشتری می‌بخشد. Arcade Quest و Story Mode نیز حالت‌های بازی سرگرم‌کننده‌ای هستند که بازیکنان می‌توانند برای ساعت‌ها از آن‌ها لذت ببرند. Tekken 8 یک بازی مبارزه‌ای عالی است که ارزش خرید بالایی دارد. اگر به دنبال یک بازی مبارزه‌ای با کیفیت بالا هستید، Tekken 8 را به هیچ وجه از دست ندهید.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

نقد و بررسی بازی تیکن ۸ Tekken : بازگشت به ریشه ها

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان