دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند

پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند

پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند Larian Studios یک به روز رسانی جدید برای Baldur's Gate 3 در PS5 منتشر کرده است که مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند.

پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند

پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند

Larian Studios یک به روز رسانی جدید برای Baldur's Gate 3 در PS5 منتشر کرده است که مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند. این مشکل باعث می شد که بازیکنان نتوانند فایل های ذخیره شده خود را بارگیری کنند و منجر به مشکلات دیگری می شد.

به روز رسانی جدید این مشکل را برطرف می کند و همچنین شامل موارد زیر است:

  • بهبودهای عملکرد
  • رفع اشکالات
  • بهبودهای تعادل

بازیکنان برای دریافت این به روز رسانی باید بازی خود را به آخرین نسخه به روز کنند. برای انجام این کار، می توانید به منوی اصلی بازی بروید و گزینه "Check for Updates" را انتخاب کنید.

این به روز رسانی یک به روز رسانی مهم برای بازیکنان Baldur's Gate 3 در PS5 است. این مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی می تواند بسیار ناامیدکننده باشد و رفع آن یک قدم مثبت برای بازی است.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

پچ Baldur's Gate 3 PS5 مشکل فایل های ذخیره شده نامرئی را برطرف می کند

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان