دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Fortnite بیش از 100 نقشه سفارشی را حذف کرد

Fortnite بیش از 100 نقشه سفارشی را حذف کرد

شرکت اپیک گیمز روز پنجشنبه اعلام کرد که بیش از 100 نقشه سفارشی از حالت بازی Fortnite Creative حذف شده است. این شرکت اعلام کرد که این نقشه‌ها به دلیل نقض قوانین و مقررات بازی حذف شده‌اند. اپ

Fortnite بیش از 100 نقشه سفارشی را حذف کرد

شرکت اپیک گیمز روز پنجشنبه اعلام کرد که بیش از 100 نقشه سفارشی از حالت بازی Fortnite Creative حذف شده است. این شرکت اعلام کرد که این نقشه‌ها به دلیل نقض قوانین و مقررات بازی حذف شده‌اند.

اپیک گیمز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما به طور مداوم در حال بررسی نقشه‌های سفارشی هستیم تا از اطمینان از رعایت قوانین و مقررات بازی اطمینان حاصل کنیم. ما اخیراً بیش از 100 نقشه را حذف کرده‌ایم که نقض قوانین و مقررات بازی را نشان می‌دادند.»

اپیک گیمز قوانین و مقررات خاصی را برای نقشه‌های سفارشی Fortnite در نظر گرفته است. این قوانین شامل مواردی مانند عدم استفاده از محتوای غیرقانونی یا مضر، عدم استفاده از نام‌ها یا نمادهای تجاری متعلق به دیگران، و عدم استفاده از کدهای مخرب یا آسیب‌رسان است.

شرکت اپیک گیمز از بازیکنان خواست که از ایجاد نقشه‌هایی که قوانین و مقررات بازی را نقض می‌کنند خودداری کنند. این شرکت همچنین اعلام کرد که نقشه‌های سفارشی حذف شده ممکن است در آینده مجدداً بررسی شوند و در صورت رفع نقض، بازگردانده شوند.

حذف این نقشه‌های سفارشی انتقاداتی را از سوی برخی بازیکنان برانگیخته است. برخی از بازیکنان معتقدند که اپیک گیمز باید قبل از حذف نقشه‌ها، به سازندگان نقشه‌ها فرصت توضیح و رفع نقض را بدهد.

اپیک گیمز در پاسخ به این انتقادات اعلام کرد که این شرکت قبل از حذف نقشه‌ها، به سازندگان نقشه‌ها هشدار داده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که سازندگان نقشه‌ها می‌توانند از طریق سیستم گزارش‌دهی بازی، اعتراض خود را به حذف نقشه‌ها اعلام کنند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Fortnite بیش از 100 نقشه سفارشی را حذف کرد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت
برچسب‌ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان