دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   توسعه‌دهنده بازی Palworld در حال کار روی حالت PvP است

توسعه‌دهنده بازی Palworld در حال کار روی حالت PvP است

توسعه دهندگان بازی Palworld در حال کار روی ویژگی های جدیدی هستند که شامل حالت PvP، تجارت بین بازیکنان، به روز رسانی های ساختمانی و باس نبرد خواهد بود. این بازی که در ژانویه سال 2022 معرفی شد، یک بازی

توسعه‌دهنده بازی Palworld در حال کار روی حالت PvP است

توسعه دهندگان بازی Palworld در حال کار روی ویژگی های جدیدی هستند که شامل حالت PvP، تجارت بین بازیکنان، به روز رسانی های ساختمانی و باس نبرد خواهد بود. این بازی که در ژانویه سال 2022 معرفی شد، یک بازی شکارچی هیولا با طعم پیکسل آرت است که در آن می‌توانید هیولاهای مختلف را شکار کنید، به آنها آموزش دهید و از آنها در جنگ استفاده کنید. بازی Palworld در حال حاضر در Steam در دسترس است و در مراحل اولیه دسترسی اولیه قرار دارد.

حالت PvP

حالت PvP یکی از ویژگی های مورد انتظار بازی Palworld است. در این حالت، بازیکنان می توانند با یکدیگر مبارزه کنند تا ببینند چه کسی بهترین Hunter است. توسعه دهندگان بازی هنوز جزئیات زیادی در مورد حالت PvP منتشر نکرده اند، اما گفته اند که این حالت شامل انواع مختلفی از مسابقات مانند مسابقات تک به تک، تیمی و TDM خواهد بود.

تجارت بین بازیکنان

تجارت بین بازیکنان یک ویژگی مهم دیگر است که توسعه دهندگان بازی روی آن کار می کنند. این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد که هیولاها، منابع و سایر اقلام خود را با یکدیگر مبادله کنند. این ویژگی می تواند به بازیکنان کمک کند تا به پیشرفت در بازی کمک کنند و همچنین به جامعه بازی کمک کند تا به هم متصل شود.

به روز رسانی های ساختمانی

توسعه دهندگان بازی همچنین در حال کار روی به روز رسانی های ساختمانی هستند که به بازیکنان این امکان را می دهد تا خانه ها، مزارع و سایر ساختمان ها را در بازی ایجاد کنند. این ویژگی می تواند به بازیکنان کمک کند تا پایگاه خود را ایجاد کنند و هیولاهای خود را آموزش دهند.

باس نبرد

باس نبرد یکی دیگر از ویژگی های مورد انتظار بازی Palworld است. در این حالت، بازیکنان می توانند با باس های قدرتمند مبارزه کنند تا غنائم و پاداش های ارزشمندی کسب کنند. توسعه دهندگان بازی هنوز جزئیات زیادی در مورد باس نبرد منتشر نکرده اند، اما گفته اند که این حالت بسیار چالش برانگیز خواهد بود.

توسعه دهندگان بازی Palworld گفته اند که این ویژگی ها فقط برخی از ویژگی های جدیدی هستند که در آینده برای بازی منتشر خواهند شد. آنها همچنین گفته اند که به دنبال راه هایی برای بهبود بازی و افزایش تجربه بازی برای بازیکنان هستند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

توسعه‌دهنده بازی Palworld در حال کار روی حالت PvP است

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان