دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد

Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد

Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد Capcom در جریان اخبار اخیر خود در رابطه با Dragon's Dogma 2، هیولایی جدید به نام Sphinx را معرفی کرد که به عنوان یک باس اختیاری

Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد

Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد

Capcom در جریان اخبار اخیر خود در رابطه با Dragon's Dogma 2، هیولایی جدید به نام Sphinx را معرفی کرد که به عنوان یک باس اختیاری در بازی حضور خواهد داشت. این هیولا، یک موجود افسانه‌ای با سر انسان و بدن شیر است که به خاطر توانایی‌اش در حل معما‌ها معروف است.

همانطور که از نامش پیداست، Sphinx در Dragon's Dogma 2 به بازیکنان چالش‌هایی را ارائه می‌دهد که باید با حل پازل‌ها از آنها عبور کنند. این پازل‌ها به جای کلمات، با اعمال و حرکات بازیکن حل می‌شوند. بازیکنان برای حل پازل‌های Sphinx باید از محیط اطراف خود و توانایی‌های شخصیت خود استفاده کنند.

طبق اطلاعات موجود، Sphinx یک باس اختیاری است و بازیکنان فقط در صورتی با او مواجه می‌شوند که به دنبال آن باشند. این هیولا در یک منطقه مخفی در بازی قرار دارد و بازیکنان باید برای پیدا کردن آن کمی جستجو کنند.

با وجود اینکه Sphinx یک باس اختیاری است، اما به نظر می‌رسد که یکی از چالش‌برانگیزترین دشمنان بازی خواهد بود. بازیکنانی که می‌خواهند Sphinx را شکست دهند باید هوش، مهارت و خلاقیت خود را به کار گیرند.

Dragon's Dogma 2 هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما انتظار می‌رود که در سال 2024 برای PlayStation 5 و Xbox Series X/S منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Dragon's Dogma 2: هیولای جدید Sphinx با حل پازل‌ها با عمل معرفی شد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان