دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند

نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند

نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند در مقاله ای جدید در وب سایت GamingBolt، اعلام شد که نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نخواهد کرد. این خبر

نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند

نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند

در مقاله ای جدید در وب سایت GamingBolt، اعلام شد که نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نخواهد کرد. این خبر برای طرفداران بازی که مشتاق تجربه PvP و همکاری با بازیکنان دیگر در پلتفرم های مختلف هستند، ناامید کننده خواهد بود.

توسعه دهنده بازی، Pocketpair، توضیح داد که تصمیم آنها برای عدم پشتیبانی از PvP و Crossplay در نسخه Early Access مربوط به تمرکز آنها بر روی بهبود تجربه تک نفره بازی است. آنها می خواهند مطمئن شوند که بازیکنان می توانند به راحتی بازی را تجربه کنند و با Pals خود ارتباط برقرار کنند قبل از اینکه ویژگی های PvP و Crossplay را در مراحل بعدی توسعه اضافه کنند.

با این حال، Pocketpair قول داده است که در آینده نزدیک PvP و Crossplay را به بازی اضافه کنند. آنها می گویند که این ویژگی ها را به طور کامل آزمایش خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که یک تجربه سرگرم کننده و عادلانه برای همه بازیکنان فراهم می کنند.

در حال حاضر، تاریخ دقیقی برای اضافه شدن PvP و Crossplay به Palworld اعلام نشده است. اما بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که این ویژگی ها در مراحل بعدی توسعه بازی اضافه شوند.

در حالی که این خبر ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد، اما Pocketpair در تلاش است تا کیفیت بازی را در نسخه Early Access تضمین کند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که بازیکنان می توانند تجربه کاملی از بازی را داشته باشند قبل از اینکه ویژگی های جدیدی مانند PvP و Crossplay اضافه شوند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

نسخه Early Access بازی Palworld از PvP و Crossplay پشتیبانی نمی کند

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! فروشگاه درون بازی به Tekken 8 اضافه می‌شود شایعه: بازی جدید Star Wars توسط Respawn یک بازی Mandalorian است Helldivers 2 از نظر تعداد بازیکن همزمان در استیم از Halo Infinite پیشی گرفت تریلر جدیدترین DLC بازی Dragon Ball Z: Kakarot نبرد کامل بین گوکو و گوتن را به نمایش می‌گذارد FromSoftware مالک کامل علامت تجاری الدن رینگ شد Helldivers 2 از 255,000 بازیکن همزمان در استیم عبور کرد بازی Diablo 4 در سرویس Xbox Game Pass Core عرضه نخواهد شد راهنمای ویدیویی جدید شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان