عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد

عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد

عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد عنوان اسپین آف تعاونی بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد. این خبر بر اساس یک پرونده ثبت اختراع علائم تجاری جدید است که توسط Remedy Ent

عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد

عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد

عنوان اسپین آف تعاونی بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد. این خبر بر اساس یک پرونده ثبت اختراع علائم تجاری جدید است که توسط Remedy Entertainment، توسعه دهنده بازی Control، ثبت شده است.

در این پرونده ثبت اختراع علائم تجاری، Remedy Entertainment نام FBC: Firebreak را برای بازی های ویدئویی، لباس، تولیدات صوتی، تصویری و چند رسانه ای و عکاسی ثبت کرده است. این بدان معنا است که Remedy Entertainment قصد دارد از نام FBC: Firebreak برای یک بازی ویدئویی و سایر محصولات مرتبط استفاده کند.

FBC مخفف "Federal Bureau of Control" است، که سازمان مرکزی کنترل است. Firebreak نیز نام منطقه ای در بازی Control است که از دو بخش جداگانه با استفاده از شکاف بزرگی جدا شده است.

این احتمال وجود دارد که FBC: Firebreak یک اسپین آف مستقیم از بازی Control باشد که در آن بازیکنان به عنوان عوامل FBC همکاری می کنند تا از Oldest House در برابر تهدیدات جدید محافظت کنند. همچنین ممکن است FBC: Firebreak یک بازی چند نفره مستقل باشد که در جهان Control قرار دارد.

هنوز هیچ تایید رسمی از Remedy Entertainment در مورد FBC: Firebreak وجود ندارد، اما این پرونده ثبت اختراع علائم تجاری نشان می دهد که این استودیو ممکن است در حال کار روی یک بازی جدید در جهان Control باشد. انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری در مورد FBC: Firebreak در سال جاری منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

عنوان اسپین آف بازی Control ممکن است FBC: Firebreak باشد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش