عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت به گفته CD Projekt Red، افزونه داستانی Phantom Liberty برای بازی Cyberpunk 2077 در 3 ماه اول انتشار خود به 23 درصد نرخ نصب دست یاف

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت

به گفته CD Projekt Red، افزونه داستانی Phantom Liberty برای بازی Cyberpunk 2077 در 3 ماه اول انتشار خود به 23 درصد نرخ نصب دست یافت. این یک موفقیت قابل توجه برای یک افزونه داستانی است، به ویژه برای یک بازی که در ابتدا با مشکلات فنی زیادی روبرو بود.

Phantom Liberty در تاریخ 21 ژوئن 2023 منتشر شد و داستان V را دنبال می کند که سعی می کند یک گروه تبهکار را از بین ببرد. این افزونه دارای برچسب قیمتی 10 دلاری بود و به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های PC، Xbox One، Xbox Series X/S، PlayStation 4 و PlayStation 5 در دسترس بود.

CD Projekt Red قبلاً اعلام کرده بود که از فروش Phantom Liberty راضی است. این شرکت گفت که افزونه به خوبی توسط بازیکنان استقبال شده است و به بهبود دیدگاه عمومی Cyberpunk 2077 کمک کرده است.

Phantom Liberty یکی از چندین افزونه ای است که برای Cyberpunk 2077 در دست توسعه است. CDPR همچنین در حال کار بر روی یک بازی جدید در جهان Cyberpunk است. این بازی هنوز نام ندارد، اما قرار است در سال 2025 منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به 23 درصد نرخ نصب در 3 ماه دست یافت

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش