عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes، بازی نقش‌آفرینی آینده از توسعه‌دهنده 505 Games و Natsume Atari، اخیراً توسط ESRB و PEGI رت

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes، بازی نقش‌آفرینی آینده از توسعه‌دهنده 505 Games و Natsume Atari، اخیراً توسط ESRB و PEGI رتبه‌بندی شده است.

ESRB به بازی رتبه T برای نوجوانان داده است، در حالی که PEGI به آن رتبه 12+ داده است. هر دو رتبه‌بندی به دلیل خشونت سبکی که در بازی وجود دارد، مانند نبرد با شمشیر و جادو، رتبه‌بندی شده‌اند.

در توصیف ESRB از بازی می‌خوانیم:

  • شامل صحنه‌های خشونتی است که شامل نبرد با شمشیر و جادو است. دشمنان با شمشیر، جادو و سایر سلاح‌ها کشته می‌شوند. * خون گاهی اوقات روی صفحه ظاهر می‌شود. * برخی از شخصیت‌ها می‌توانند کشته شوند. * همچنین شامل برخی از زبان نامناسب است.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes یک بازی نقش‌آفرینی کلاسیک است که در دنیایی خیالی اتفاق می‌افتد. بازیکنان کنترل گروهی از قهرمانان را بر عهده می‌گیرند که باید با یک نیروی شیطانی که دنیا را تهدید می‌کند، مبارزه کنند.

بازی در تاریخ 20 اکتبر 2023 برای PC، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes توسط ESRB و PEGI رتبه بندی شد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش