عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند

تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند

تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند در مجموعه ای از ویدیوها ، توسعه دهنده 4A Games نگاهی عمیق به جهان وسیع و چند لایه بازی جدید خود ، Exodus ، انداخت. در این ویدیوها ، جزئیات جدیدی د

تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند

تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند

در مجموعه ای از ویدیوها ، توسعه دهنده 4A Games نگاهی عمیق به جهان وسیع و چند لایه بازی جدید خود ، Exodus ، انداخت. در این ویدیوها ، جزئیات جدیدی در مورد تنظیم بازی ، انتخاب بازیکن ، پایان ها و سایر جنبه های گیم پلی فاش می شود.

تنظیم بازی

Exodus بازیکنان را به یک سفر اکشن و ماجراجویی در سراسر محیطی متنوع و زیبا در روسیه پسا آخرالزمانی می برد. بازیکنان می توانند از مناظر شهری متروکه تا جنگل های انبوه و مناطق بیابانی وحشی عبور کنند.

انتخاب بازیکن

Exodus به بازیکن این امکان را می دهد که در طول بازی تصمیمات مهمی را اتخاذ کند که بر داستان و تجربه کلی بازی تأثیر می گذارد. این تصمیمات می تواند بر اساس اخلاقیات بازیکن ، شخصیت مورد علاقه آنها و نحوه ارتباط آنها با دنیای بازی گرفته شود.

پایان بازی

Exodus دارای چندین پایان مختلف است که بر اساس تصمیمات بازیکن اتخاذ می شود. این پایان ها می توانند بر اساس روابط بین شخصیت ها ، انتخاب های اخلاقی بازیکن و نحوه پایان دادن بازیکن به بازی باشد.

سایر جنبه های گیم پلی

علاوه بر تنظیم ، انتخاب بازیکن و پایان ها ، ویدیوها همچنین جزئیات جدیدی را در مورد سایر جنبه های گیم پلی Exodus فاش می کنند. این شامل سیستم جدید مبارزه ، سیستم جهان باز که بازیکنان می توانند آزادانه در آن کاوش کنند و سیستم شخصی سازی غنی است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا شخصیت خود را به روش های مختلف شخصی کنند.

انتشار Exodus

Exodus قرار است در 15 فوریه 2019 برای Microsoft Windows ، PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تصاویر Exodus حزئیات بیشتری از بازی را نمایان می کند

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش