عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد

انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد

انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد بازیکنان Genshin Impact اخیراً تصاویری از انیمیشن های حذف شده Xingqiu را فاش کرده اند که در نسخه اولیه بازی وجود داشته است. این انیمیشن ها شامل حر

انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد

انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد

بازیکنان Genshin Impact اخیراً تصاویری از انیمیشن های حذف شده Xingqiu را فاش کرده اند که در نسخه اولیه بازی وجود داشته است. این انیمیشن ها شامل حرکات جدید برای برخی از توانایی های او، مانند Elemental Burst و Elemental Skill، می شدند.

یکی از انیمیشن های حذف شده، انیمیشن جدیدی برای Elemental Burst Xingqiu بود. در این انیمیشن، Xingqiu می چرخید و یک دایره آبی بزرگ ایجاد می کرد که به دشمنان آسیب می رساند. این انیمیشن نسبت به انیمیشن فعلی Xingqiu که در آن او یک دایره آبی کوچک ایجاد می کند، بسیار چشمگیرتر بود.

انیمیشن حذف شده دیگر برای Elemental Skill Xingqiu بود. در این انیمیشن، Xingqiu یک شمشیر آبی بزرگ را از زمین بیرون می کشید و به دشمنان ضربه می زد. این انیمیشن نسبت به انیمیشن فعلی Xingqiu که در آن او یک شمشیر آبی کوچک را از زمین بیرون می کشد، بسیار قدرتمندتر به نظر می رسید.

علت اینکه این انیمیشن ها حذف شدند مشخص نیست. ممکن است توسعه دهندگان تصمیم گرفته باشند که انیمیشن های فعلی ساده تر و روان تر هستند. یا ممکن است تصمیم گرفته باشند که انیمیشن های جدید برای Xingqiu بیش از حد قدرتمند هستند.

در اینجا تصاویری از انیمیشن های حذف شده Xingqiu آورده شده است:

در نهایت، تصمیم اینکه آیا انیمیشن های حذف شده Xingqiu بهتر از انیمیشن های فعلی هستند یا خیر، به نظر شخصی بستگی دارد. برخی از بازیکنان ممکن است انیمیشن های جدید را ترجیح دهند زیرا چشمگیرتر و قدرتمندتر هستند. در حالی که برخی دیگر ممکن است انیمیشن های فعلی را ترجیح دهند زیرا ساده تر و روان تر هستند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

انیمیشن های حذف شده Xingqiu در Genshin Impact فاش شد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند
برچسب‌ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش