عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws

تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws

تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws بازی جدید Star Wars Outlaws، که قرار است امسال برای کنسول‌های نسل جدید و کامپیوتر‌های شخصی انتشار یابد، قول داده است

تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws

تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws

بازی جدید Star Wars Outlaws، که قرار است امسال برای کنسول‌های نسل جدید و کامپیوتر‌های شخصی انتشار یابد، قول داده است تا بازیکان را به دلِ دنیاهای مملو از زندگی و راز ببرد.

طبق مصاحبه اخیر با توسعه‌دهندگان بازی، Star Wars Outlaws دارای "شهرهای متراکم و پررونق" و "محیط‌های باز گسترده و مرموز" خواهد بود. شهرها پر از شخصیت‌های جالب، ماموریت‌های جانبی و فرصت‌های مختلف برای تعامل خواهند بود. محیط‌های باز نیز امکان کاوش آزادانه، کشف مناطق مخفی و رو به رو شدن با خطرات غیرمنتظره را برای بازیکنان فراهم خواهند کرد.

توسعه‌دهندگان تاکید کرده‌اند که هدف آن‌ها ساختن دنیایی است که زنده و نفس‌کشنده به نظر می‌رسد. آن‌ها می‌خواهند که بازیکنان احساس کنند بخشی از یک کهکشان وسیع‌تر هستند، نه فقط در حال تکمیل یک سری مراحل از پیش تعیین شده.

محتوای بیشتری از Star Wars Outlaws در رویداد Ubisoft Forward در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۳ به نمایش گذاشته خواهد شد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

تمدن‌های شلوغ و محیط‌های باز و مرموز در بازی Star Wars Outlaws

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش