عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth، Yoshinori Kitase و Naoki Hamaguchi، در جدیدترین مصاحبه خود با Game Informer ج

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth، Yoshinori Kitase و Naoki Hamaguchi، در جدیدترین مصاحبه خود با Game Informer جزئیات بیشتری در مورد نقش Sephiroth در بازی ارائه کرده اند. آنها تأیید کردند که Sephiroth در Rebirth نقش بسیار پررنگ تری خواهد داشت، و او به عنوان یک دشمن اصلی واقعی در بازی ظاهر خواهد شد. همچنین سیستم جدید بازی Final Fantasy 7 Rebirth شبیه یک بازی کارتی است.

Nomura گفت: "ما احساس کردیم که لازم است تا در Rebirth، Sephiroth را به عنوان یک شخصیت منفی بسیار واضح و هدفمند نشان دهیم." "حتی به عنوان یک توسعه دهنده، دیدن Sephiroth که حقیقت را کشف می کند و بیشتر و بیشتر در تاریکی فرو می رود، برای من بسیار غم انگیز بود."

Hamaguchi افزود: "ما می خواستیم بازیکنان بتوانند با Sephiroth همراه شوند و درک کنند که او از کجا آمده است و چرا آنقدر شرور است." "ما همچنین می خواستیم بازیکنان احساس کنند که باید با او مقابله کنند و او را شکست دهند."

در Rebirth، بازیکنان بیشتر از هر زمان دیگری از داستان Sephiroth و انگیزه های او مطلع خواهند شد. آنها همچنین شاهد نبردهای بیشتری بین Sephiroth و Cloud خواهند بود، و این نبرد ها به اندازه هر چیزی که در نسخه اصلی بازی دیده ایم، حماسی خواهند بود. در ادامه باید به این نکته اشاره کرد که داستان اصلی Final Fantasy 7 Rebirth حدود 40 ساعت طول می کشد.

Final Fantasy 7 Rebirth قرار است در 29 فوریه 2024 برای PlayStation 5 منتشر شود. بازی دنباله ای برای Final Fantasy 7 Remake است و به بازیکنان اجازه می دهد تا داستان کلاسیک را از زاویه جدیدی تجربه کنند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

توسعه دهندگان Final Fantasy 7 Rebirth جزئیات نقش گسترده Sephiroth را ارائه می دهند

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند
برچسب‌ها: , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش