عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   سینما   اخبار سینما   شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست

شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست

شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست پس از اینکه جاناتان میجرز، بازیگر Kang the Conqueror در MCU، به جرم خشونت خانگی محکوم شد، شایعاتی در مورد جایگزینی او در فیلم Avengers 5 مطرح شد. Marvel Stud

شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست

شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست

پس از اینکه جاناتان میجرز، بازیگر Kang the Conqueror در MCU، به جرم خشونت خانگی محکوم شد، شایعاتی در مورد جایگزینی او در فیلم Avengers 5 مطرح شد. Marvel Studios اخیراً تأیید کرد که Avengers 5 در حال تغییر مسیر است و ممکن است یک شخصیت شرور متفاوت داشته باشد، که ممکن است دکتر دووم باشد. با این حال، گزارش‌های متناقضی نیز وجود دارد که حاکی از آن The Beyonder ممکن است شخصیت شرور اصلی Secret Wars باشد، که امکان بازسازی نقش Kang را فراهم می‌کند. ابهام در مورد اینکه چه شروری در Avengers 5 دشمن اصلی خواهد بود، همچنان باقی مانده است.

شایعات جدیدی در مورد جایگزین Kang در MCU پس از محکومیت میجرز به وجود آمده است. سرنوشت انتقام‌جویان از زمانی که میجرز به اتهام خشونت خانگی دستگیر شد، در هوا بوده است. در بحبوحه گمانه‌زنی‌ها در مورد بازسازی Kang، Marvel Studios اخیراً تأیید کرد که از Kang به عنوان شخصیت شرور مرکزی فاصله خواهد گرفت و عنوان فیلم را از Avengers: The Kang Dynasty به Avengers 5 تغییر داد.

برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که Marvel Studios در حال بررسی جایگزینی میجرز با بازیگر دیگری برای نقش Kang است. با این حال، گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که Marvel Studios ممکن است به جای آن از یک شخصیت شرور متفاوت استفاده کند. دکتر دووم یک گزینه محبوب برای این نقش است، زیرا یکی از قدرتمندترین و شرورترین شخصیت‌های دنیای مارول است. با این حال، برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که The Beyonder ممکن است شخصیت شرور اصلی Secret Wars باشد، که امکان بازسازی نقش Kang را فراهم می‌کند.

هنوز مشخص نیست که چه شروری در Avengers 5 دشمن اصلی خواهد بود. با این حال، Marvel Studios مطمئناً یک شخصیت شرور قدرتمند و جذاب را برای این نقش انتخاب خواهد کرد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
الف ها در ارباب حلقه ها: تاریخچه، فرهنگ و نقش آنها در داستان پایان فصل دوم True Detective، توضیح داده شده است قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد The Last of Us سریال HBO در جوایز Creative Arts Emmys درخشید MAPPA تایید کرد که آرک بازی کشتار Jujutsu Kaisen در حال توسعه است واکنش بازیگر سریال Percy Jackson and the Olympians به صحبت های نژادپرستانه 7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند نقش جاناتان مایرز به عنوان کانگ فاتح رسماً توسط استودیو مارول کنار گذاشته شد فصل هفتم انیمه My Hero Academia در بهار 2024 منتشر می شود دانلود Castlevania: Nocturne - انیمیشن کسلوانیا: منظره شب

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش