دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   سینما   مقالات سینما   قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد رورونوا زورو، یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه و مانگا «وان پیس»، یک دزد دریایی و شمشیرزن ماهر است. او هدفش

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

رورونوا زورو، یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه و مانگا «وان پیس»، یک دزد دریایی و شمشیرزن ماهر است. او هدفش این است که تبدیل به شمشیرباز شماره یک جهان شود. زورو در طول سفرش با گروه دزدان دریایی کلاه حصیری، با دشمنان زیادی روبرو شده و توانسته بسیاری از آن‌ها را شکست دهد.

در دنیای جدید، زورو با دشمنان قدرتمندتری روبرو شده است. در این مقاله، به بررسی قوی‌ترین شخصیت‌هایی که زورو در دنیای جدید شکست داده است، می‌پردازیم. در ادامه این مقاله همراه گیم تن باشید.

1. کینگ، آتش‌فشان متحرک

کینگ یکی از سه ژنرال برتر گروه دزدان دریایی کایدو، و یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای جدید است. او دارای بدنی بسیار مقاوم و قدرتمند است، و همچنین توانایی استفاده از آتش دارد. زورو در نبرد با کینگ، توانست با استفاده از قدرت جدیدش، «حالت جهنم»، او را شکست دهد.

2. کامازو، شمشیرباز دیوانه

کامازو یک شمشیرباز دیوانه است که در کشور وانو زندگی می‌کند. او دارای قدرت‌های ماوراء طبیعی است، و می‌تواند با استفاده از شمشیرش، روح افراد را از بدنشان خارج کند. زورو در نبرد با کامازو، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

3. اپو، موسیقی‌دان دزد دریایی

اپو یکی از اعضای گروه دزدان دریایی کیلر است. او دارای قدرت‌های موسیقیایی است، و می‌تواند با استفاده از موسیقی خود، دشمنان را کنترل کند. زورو در نبرد با اپو، توانست با استفاده از قدرت جدیدش، «حالت جهنم»، او را شکست دهد.

4. پیکا، غول سنگی

پیکا یکی از فرماندهان ارتش دونکیخیتو است. او دارای بدنی بسیار بزرگ و سنگین است، و همچنین توانایی استفاده از قدرت سنگی دارد. زورو در نبرد با پیکا، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

5. گکیمارو، شمشیرباز افسانه‌ای

گکیمارو یک شمشیرباز افسانه‌ای است که در کشور وانو زندگی می‌کند. او دارای قدرت‌های ماوراء طبیعی است، و می‌تواند با استفاده از شمشیرش، آتش ایجاد کند. زورو در نبرد با گکیمارو، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

این‌ها تنها برخی از قوی‌ترین شخصیت‌هایی هستند که زورو در دنیای جدید شکست داده است. زورو همچنان در حال رشد و پیشرفت است، و قطعاً در آینده، با دشمنان قدرتمندتری روبرو خواهد شد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
الف ها در ارباب حلقه ها: تاریخچه، فرهنگ و نقش آنها در داستان پایان فصل دوم True Detective، توضیح داده شده است The Last of Us سریال HBO در جوایز Creative Arts Emmys درخشید شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست MAPPA تایید کرد که آرک بازی کشتار Jujutsu Kaisen در حال توسعه است واکنش بازیگر سریال Percy Jackson and the Olympians به صحبت های نژادپرستانه 7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند نقش جاناتان مایرز به عنوان کانگ فاتح رسماً توسط استودیو مارول کنار گذاشته شد فصل هفتم انیمه My Hero Academia در بهار 2024 منتشر می شود دانلود Castlevania: Nocturne - انیمیشن کسلوانیا: منظره شب
برچسب‌ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان