عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
دانلود مود بازی Tuning Club Online برای اندروید دانلود مود بازی نبرد قارچ ها Mushroom Wars 2 برای اندروید خرید ارزان Steam Random Cd Key - سی دی کی رندوم معمولی استیم دانلود مود My Perfect Hotel 1.10.2 - بازی هتل عالی من اندروید دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered برای کامپیوتر
صفحه اصلی   سینما   مقالات سینما   قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد رورونوا زورو، یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه و مانگا «وان پیس»، یک دزد دریایی و شمشیرزن ماهر است. او هدفش

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد

رورونوا زورو، یکی از شخصیت‌های اصلی انیمه و مانگا «وان پیس»، یک دزد دریایی و شمشیرزن ماهر است. او هدفش این است که تبدیل به شمشیرباز شماره یک جهان شود. زورو در طول سفرش با گروه دزدان دریایی کلاه حصیری، با دشمنان زیادی روبرو شده و توانسته بسیاری از آن‌ها را شکست دهد.

در دنیای جدید، زورو با دشمنان قدرتمندتری روبرو شده است. در این مقاله، به بررسی قوی‌ترین شخصیت‌هایی که زورو در دنیای جدید شکست داده است، می‌پردازیم. در ادامه این مقاله همراه گیم تن باشید.

1. کینگ، آتش‌فشان متحرک

کینگ یکی از سه ژنرال برتر گروه دزدان دریایی کایدو، و یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای جدید است. او دارای بدنی بسیار مقاوم و قدرتمند است، و همچنین توانایی استفاده از آتش دارد. زورو در نبرد با کینگ، توانست با استفاده از قدرت جدیدش، «حالت جهنم»، او را شکست دهد.

2. کامازو، شمشیرباز دیوانه

کامازو یک شمشیرباز دیوانه است که در کشور وانو زندگی می‌کند. او دارای قدرت‌های ماوراء طبیعی است، و می‌تواند با استفاده از شمشیرش، روح افراد را از بدنشان خارج کند. زورو در نبرد با کامازو، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

3. اپو، موسیقی‌دان دزد دریایی

اپو یکی از اعضای گروه دزدان دریایی کیلر است. او دارای قدرت‌های موسیقیایی است، و می‌تواند با استفاده از موسیقی خود، دشمنان را کنترل کند. زورو در نبرد با اپو، توانست با استفاده از قدرت جدیدش، «حالت جهنم»، او را شکست دهد.

4. پیکا، غول سنگی

پیکا یکی از فرماندهان ارتش دونکیخیتو است. او دارای بدنی بسیار بزرگ و سنگین است، و همچنین توانایی استفاده از قدرت سنگی دارد. زورو در نبرد با پیکا، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

5. گکیمارو، شمشیرباز افسانه‌ای

گکیمارو یک شمشیرباز افسانه‌ای است که در کشور وانو زندگی می‌کند. او دارای قدرت‌های ماوراء طبیعی است، و می‌تواند با استفاده از شمشیرش، آتش ایجاد کند. زورو در نبرد با گکیمارو، توانست با استفاده از مهارت‌های شمشیرزنی خود، او را شکست دهد.

این‌ها تنها برخی از قوی‌ترین شخصیت‌هایی هستند که زورو در دنیای جدید شکست داده است. زورو همچنان در حال رشد و پیشرفت است، و قطعاً در آینده، با دشمنان قدرتمندتری روبرو خواهد شد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد - Download

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
الف ها در ارباب حلقه ها: تاریخچه، فرهنگ و نقش آنها در داستان پایان فصل دوم True Detective، توضیح داده شده است 7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند
برچسب‌ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش