عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است

شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است

شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است طبق گزارش سایت gamingbolt، بازی Jurassic Park: Survival، که در حال حاضر در دست توسعه توسط استودیو Frontier Developments قرار دارد

شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است

شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است

طبق گزارش سایت gamingbolt، بازی Jurassic Park: Survival، که در حال حاضر در دست توسعه توسط استودیو Frontier Developments قرار دارد، شباهت‌های زیادی به بازی Alien: Isolation خواهد داشت.

در این گزارش آمده است که بازی Jurassic Park: Survival یک بازی ترسناک بقا خواهد بود که بازیکنان را در نقش یک شخصیت قرار می‌دهد که باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورها تلاش کند. بازی از زاویه دید اول شخص دنبال می‌شود و بازیکنان باید از مخفی‌کاری و تجهیزات خود برای فرار از دایناسورها استفاده کنند.

بازی Alien: Isolation نیز یک بازی ترسناک بقا است که بازیکنان را در نقش یک مهندس فضانورد قرار می‌دهد که باید برای زنده ماندن در برابر یک زنومورف خطرناک تلاش کند. بازی از زاویه دید اول شخص دنبال می‌شود و بازیکنان باید از مخفی‌کاری و تجهیزات خود برای فرار از زنومورف استفاده کنند.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، بازی Jurassic Park: Survival می‌تواند یک تجربه ترسناک و هیجان‌انگیز برای طرفداران دایناسورها و بازی‌های ترسناک باشد.

در ادامه گزارش آمده است که بازی Jurassic Park: Survival قرار است در سال 2024 برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و همچنین PC منتشر شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

شایعه: بازی Jurassic Park: Survival شبیه به بازی Alien: Isolation است

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش