عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   سینما   مقالات سینما   7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند

7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند

7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند Devil Fruit Awakening یک قدرت نادر است که تنها تعداد کمی از شخصیت‌ها در جهان One Piece آن را به دست آورده‌اند. Awakening به کار

7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند

7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند

Devil Fruit Awakening یک قدرت نادر است که تنها تعداد کمی از شخصیت‌ها در جهان One Piece آن را به دست آورده‌اند. Awakening به کاربر اجازه می‌دهد تا قدرت Devil Fruit خود را به سطح بالاتری ارتقا دهد و توانایی‌های جدید و شگفت‌انگیزی را به دست آورد. در این مقاله، ما به 7 شخصیت One Piece خواهیم پرداخت که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند. برای خواندن مقاله و معرفی شخصیت ها با گیم تن همراه شوید.

  1. Sengoku

 پیشین‌دریابد نیروی دریایی، یک میمون Zoan Devil Fruit می‌خورد که به او اجازه می‌دهد به Form Gear Fourth تبدیل شود. این فرم Sengoku را به یک جنگجوی قدرتمند تبدیل می‌کند که قادر است با آسانی اژدهای آتشین Kaido را مهار کند.

2. Crocodile

Crocodile، عضو سابق Seven Warlords of the Sea، یک Sand-Sand Fruit می‌خورد که به او اجازه می‌دهد کنترل کاملی بر شن و ماسه داشته باشد. Crocodile همچنین توانایی خشک کردن آب در اطراف خود را دارد، که به او اجازه می‌دهد تا دشمنان خود را به راحتی شکست دهد.

3. Boa Hancock

Boa Hancock، یکی از Shichibukai، یک Love-Love Fruit می‌خورد که به او اجازه می‌دهد قلب مردان را با نگاه کردن به آنها تسخیر کند. Hancock همچنین توانایی تبدیل خود به سنگ را دارد.

4. Sakazuki

Sakazuki، فرمانده حال حاضر نیروی دریایی، یک Magma-Magma Fruit می‌خورد که به او اجازه می‌دهد آتش مذاب را کنترل کند. Sakazuki همچنین توانایی تبدیل خود به گدازه را دارد.

5. Blackbeard

Blackbeard، یکی از Yonkou، دو Devil Fruit می‌خورد: Gura Gura no Mi و Yami Yami no Mi. Gura Gura no Mi به او اجازه می‌دهد لرزه‌ها ایجاد کند، در حالی که Yami Yami no Mi به او اجازه می‌دهد تا قدرت Devil Fruit دیگران را خنثی کند.

6. Five Elders

Five Elders، سران World Government، Devil Fruits بیدار شده داشته باشند. این بسیار محتمل است، زیرا آنها یکی از قدرتمندترین گروه‌های در جهان One Piece هستند.

7. Imu

Imu, the leader of the World Government, is the most mysterious character in One Piece. It is very likely that she has an awakened Devil Fruit, as she is the most powerful person in the world.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

7 شخصیت وان پیس که ممکن است دارای Devil Fruit بیدار شده باشند

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
الف ها در ارباب حلقه ها: تاریخچه، فرهنگ و نقش آنها در داستان پایان فصل دوم True Detective، توضیح داده شده است قوی‌ترین شخصیت‌هایی که رورونوا زورو در دنیای جدید One Piece شکست داد The Last of Us سریال HBO در جوایز Creative Arts Emmys درخشید شایعه: جایگزین Kang در MCU دکتر دووم نیست MAPPA تایید کرد که آرک بازی کشتار Jujutsu Kaisen در حال توسعه است واکنش بازیگر سریال Percy Jackson and the Olympians به صحبت های نژادپرستانه نقش جاناتان مایرز به عنوان کانگ فاتح رسماً توسط استودیو مارول کنار گذاشته شد فصل هفتم انیمه My Hero Academia در بهار 2024 منتشر می شود دانلود Castlevania: Nocturne - انیمیشن کسلوانیا: منظره شب

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش