عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است

شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است

شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است طبق شایعه ای جدید، سونی و اینسامنیاک گیمز در حال توسعه یک بازی Marvel's Spider-Man 2 آنلاین هستند. این بازی قرار است یک بازی اکشن ماجراجویی

شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است

شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است

طبق شایعه ای جدید، سونی و اینسامنیاک گیمز در حال توسعه یک بازی Marvel's Spider-Man 2 آنلاین هستند. این بازی قرار است یک بازی اکشن ماجراجویی چند نفره باشد که در جهان بازی Marvel's Spider-Man 2 جریان دارد.

این شایعه توسط حساب توییتر AccountNGT منتشر شد که یک افشاگر با سابقه در زمینه بازی های ویدیویی است. این حساب توییتر ادعا می کند که بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و قرار است در سال 2025 برای پلی استیشن 5 منتشر شود.

این حساب توییتر همچنین ادعا می کند که بازی Marvel's Spider-Man 2 Online به بازیکنان اجازه می دهد تا به عنوان شخصیت های مختلف از جمله مرد عنکبوتی، مایلز مورالز و گربه سیاه بازی کنند. همچنین ادعا می کند که بازی دارای یک داستان اصلی خواهد بود که بازیکنان را در برابر یک تهدید جدید قرار می دهد.

هنوز هیچ تایید رسمی از سوی سونی یا اینسامنیاک گیمز در مورد این شایعه وجود ندارد. با این حال، اگر این شایعه درست باشد، می تواند خبر بسیار هیجان انگیزی برای طرفداران بازی های Marvel's Spider-Man باشد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

شایعه : بازی Marvel's Spider-Man 2 Online در حال توسعه است

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش