عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل "فقدان حمایت از واقعیت مجازی" است

توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل "فقدان حمایت از واقعیت مجازی" است

توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل "فقدان حمایت از واقعیت مجازی" است First Contact Entertainment، توسعه دهنده بازی های واقعیت مجازی (VR) و سازنده بازی Firewall: Zero Hour، در حال تعطیلی

توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل

توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل "فقدان حمایت از واقعیت مجازی" است

First Contact Entertainment، توسعه دهنده بازی های واقعیت مجازی (VR) و سازنده بازی Firewall: Zero Hour، در حال تعطیلی است. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل "فقدان حمایت کافی از صنعت VR" مجبور به این کار شده است.

این شرکت در بیانیه خود می گوید: "با وجود تلاش های ما برای ایجاد بازی های VR منحصر به فرد و با کیفیت بالا، صنعت VR در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار ندارد. جامعه VR کوچک است و رشد آن کند است. این امر باعث شده است که تأمین مالی و حمایت از پروژه های جدید VR بسیار دشوار باشد. در نتیجه، ما مجبوریم First Contact Entertainment را تعطیل کنیم."

First Contact Entertainment در سال 2016 تأسیس شد و در آن زمان، واقعیت مجازی در حال پیشرفت بود و بسیاری از افراد معتقد بودند که این فناوری در آینده ای نزدیک به یک جریان اصلی تبدیل خواهد شد. با این حال، واقعیت مجازی در سال های اخیر پیشرفت زیادی نکرده است و بازار آن بسیار کوچک باقی مانده است.

این شرکت در بیانیه خود می گوید: "ما از همه بازیکنان Firewall: Zero Hour و سایر بازی های ما بسیار سپاسگزاریم. ما از اینکه توانستیم با شما بازی کنیم و داستان های شما را در جهان واقعیت مجازی به اشتراک بگذاریم، بسیار خوشحالیم. ما به شدت از اینکه مجبور به تعطیلی کسب و کار خود هستیم، ناراحت هستیم."

First Contact Entertainment به دنبال فروش دارایی های خود و بررسی گزینه های دیگر برای ادامه کار است. این شرکت همچنین اعلام کرد که پشتیبانی از بازی Firewall: Zero Hour به طور موقت ادامه خواهد یافت، اما هیچ برنامه ای برای انتشار محتوای جدید برای این بازی وجود ندارد.

این تعطیلی برای جامعه VR یک ضربه بزرگ است و نشان می دهد که صنعت VR هنوز در حال مبارزه برای دستیابی به موفقیت است. با این حال، هنوز هم امید وجود دارد که VR در آینده به یک جریان اصلی تبدیل شود. اگر این اتفاق بیفتد، First Contact Entertainment ممکن است روزی بتواند دوباره باز شود.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

توسعه دهنده بازی Firewall در حال تعطیلی به دلیل "فقدان حمایت از واقعیت مجازی" است

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش