عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت

بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت

بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت بازی Fallout 76 که در سال 2018 منتشر شد، با انتقادات زیادی مواجه شد. با این حال، توسعه دهندگان بازی در سال های اخیر تلاش کرده اند تا مشکلات باز

بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت

بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت

بازی Fallout 76 که در سال 2018 منتشر شد، با انتقادات زیادی مواجه شد. با این حال، توسعه دهندگان بازی در سال های اخیر تلاش کرده اند تا مشکلات بازی را برطرف کنند و آن را به یک تجربه بهتر تبدیل کنند.

در نتیجه این تلاش ها، بازی Fallout 76 محبوبیت زیادی کسب کرده است و در حال حاضر بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشته است. این تعداد بازیکن از تعداد بازیکنان بازی در زمان انتشار آن بیشتر است.

عوامل موفقیت بازی Fallout 76:

چندین عامل وجود دارد که باعث موفقیت بازی Fallout 76 شده است. یکی از عوامل این است که توسعه دهندگان بازی به طور مداوم محتوای جدیدی را برای بازی منتشر می کنند. این محتوا شامل ماموریت های جدید، مناطق جدید، و آیتم های جدید می شود.

عامل دیگر این است که بازی Fallout 76 اکنون به صورت رایگان در دسترس است. این امر باعث شده که بازیکنان بیشتری به بازی دسترسی پیدا کنند.

آینده بازی Fallout 76:

توسعه دهندگان بازی Fallout 76 برنامه های زیادی برای آینده این بازی دارند. آنها قصد دارند محتوای جدید بیشتری را برای بازی منتشر کنند و همچنین مشکلات باقی مانده بازی را برطرف کنند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

بازی Fallout 76 بیش از 17 میلیون بازیکن را پشت سر گذاشت

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند Last Epoch به رکورد 234,000 بازیکن همزمان در استیم دست یافت ویدیوی جدید پشت صحنه Rise of the Ronin به مبارزات بازی می‌پردازد تریلر جدید Dungeons of Hinterberg تاریخ انتشار را تابستان 2024 نشان می‌دهد لباس‌های جدید با تم آیرن میدن به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش