عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
GTA Online اکنون به بازیکنان اجازه می دهد تا خودروهای پلیس را خریداری کنند دانلود مود بازی World Football Manager 2023 برای اندروید دانلود بازی Warcraft III Reforged برای کامپیوتر دانلود چیت اورجینال و حرفه ای بازی RUST - اختصاصی ایم بات و ESP تریلر رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 از مرز 150 میلیون بازدید گذشت
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within

قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within

قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within در دنیای بازی World of Warcraft: The War Within، درختان استعدادهای جدید قهرمان به نمایش گذاشته شد و چهار تخصص قهرمان با ج

قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within

قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within

در دنیای بازی World of Warcraft: The War Within، درختان استعدادهای جدید قهرمان به نمایش گذاشته شد و چهار تخصص قهرمان با جزئیات بیشتر معرفی شدند.

درختان استعدادهای قهرمان، یک سیستم جدید است که به هر کلاس بازی در WoW اضافه می شود. این درختان شامل مجموعه ای از توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد هستند که می توانند به شخصیت شما قدرت بیشتری بدهند. هر کلاس بازی سه درخت استعداد قهرمان دارد و هر درخت استعداد می تواند توسط دو تخصص کلاس باز شود. به عنوان مثال، جنگجویان دارای سه درخت استعداد قهرمان به نام های Slayer، Colossus و Mountain Thane هستند. Fury و Protection Warrior می توانند به Mountain Thane و Slayer دسترسی داشته باشند، Protection Warrior می تواند به Mountain Thane و Colossus دسترسی داشته باشد، و Arms Warrior می تواند به Colossus و Slayer دسترسی داشته باشد.

درختان استعداد قهرمان در سطح 71 برای بازیکنان باز می شوند. از سطح 71 تا 80، بازیکنان یک نقطه استعداد در هر سطح دریافت می کنند. این بدان معناست که بازیکنان می توانند تمام استعدادهای موجود در درختان استعداد قهرمان را در سطح 80 به دست آورند.

Blizzard چهار تخصص قهرمان را برای بازیکنان برجسته کرده است:

  • San'Layn Death Knights: این تخصص قهرمان به Death Knight ها اجازه می دهد تا خون دشمنان خود را بخورند و از آن برای شفا دادن هم تیمی های خود استفاده کنند.
  • Chronowarden Evokers: این تخصص قهرمان به Evokers اجازه می دهد تا زمان را دستکاری کنند و به این ترتیب به پیروزی دست یابند.
  • Lightsmith Paladins: این تخصص قهرمان به Paladin ها اجازه می دهد تا سلاح ها و زره هایی را از نور مقدس بسازند و از آن برای محافظت از هم تیمی های خود و نابود کردن دشمنان خود استفاده کنند.
  • Mountain Thane Warriors: این تخصص قهرمان به Warriors اجازه می دهد تا قدرت الکتریکی را جذب کنند و از آن برای آسیب رساندن به دشمنان خود استفاده کنند.

Blizzard همچنین اشاره کرد که بازیکنان می توانند استعدادهای خود را آزادانه تغییر دهند، بنابراین می توانند تخصص قهرمان خود را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنند. بازیکنان همچنین می توانند از شروع کننده های استعداد استفاده کنند تا به آنها در ایجاد استعدادهای خود کمک کنند.

درختان استعداد قهرمان یک ویژگی جدید و هیجان انگیز برای WoW هستند که به بازیکنان آزادی بیشتری در شخصی سازی شخصیت خود می دهند. بازیکنان مشتاق هستند تا ببینند چگونه این ویژگی در بازی تأثیر می گذارد.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

قهرمانان و ویژگی های جدید در نسخه جدید بازی World of Warcraft: The War Within - Download

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
به‌روزرسانی بزرگ Starfield برای PC و Xbox Series X/S منتشر شد یوبی‌سافت توسعه The Division Heartland را متوقف کرد بسته الحاقی جدید لباس‌های خیابانی برای Street Fighter 6 منتشر شد! تاریخ انتشار Lost Soul Aside به زودی اعلام می‌شود تأخیر در ساخت Resident Evil 9: بلندپروازی کپکام یا تغییر برنامه؟

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش