عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی آرکید و تفننی   دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود

دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود

دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود Dancing Ballz یک بازی موزیکال است که توسط Amanotes Pte Ltd توسعه یافته است. این بازی برای دستگاه های تلفن همراه iOS و Android در دس

دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود

دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود

Dancing Ballz یک بازی موزیکال است که توسط Amanotes Pte Ltd توسعه یافته است. این بازی برای دستگاه های تلفن همراه iOS و Android در دسترس است. این بازی در سال 2017 منتشر شد و بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است.

در این بازی، بازیکنان در نقش یک ballz رقص قرار می گیرند که باید در یک خط رقص حرکت کنند. بازیکنان باید به موسیقی گوش دهند و در زمان مناسب روی کاشی های رنگی ضربه بزنند. اگر بازیکنان در زمان مناسب به کاشی های رنگی ضربه بزنند، ballz ها به رقص ادامه می دهند. اگر بازیکنان در زمان مناسب به کاشی های رنگی ضربه نزنند، ballz ها از خط رقص خارج می شوند و بازی به پایان می رسد.

بازی Dancing Ballz دارای ویژگی های زیر است:

 • گیم پلی اعتیاد آور و چالش برانگیز
 • موسیقی های متنوع از سراسر جهان
 • گرافیک ساده و زیبا
 • امکان رقابت با بازیکنان دیگر در حالت چند نفره

بازی Dancing Ballz یک بازی موزیکال عالی است که برای بازیکنان در تمام سنین مناسب است. این بازی دارای گیم پلی اعتیاد آور، موسیقی های متنوع و گرافیک زیبا است که آن را به انتخابی عالی برای طرفداران بازی های موزیکال تبدیل می کند.

در اینجا برخی از ویژگی های برجسته بازی Dancing Ballz آورده شده است:

 • گیم پلی اعتیاد آور و چالش برانگیز: گیم پلی بازی Dancing Ballz بسیار اعتیاد آور است و بازیکنان را برای ساعت ها سرگرم نگه می دارد. این بازی چالش برانگیز است و بازیکنان باید مهارت های خود را برای پیشرفت در بازی بهبود بخشند.
 • موسیقی های متنوع از سراسر جهان: بازی Dancing Ballz دارای موسیقی های متنوع از سراسر جهان است. این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد تا از موسیقی های مختلف لذت ببرند.
 • گرافیک ساده و زیبا: بازی Dancing Ballz دارای گرافیک ساده و زیبا است که تجربه ای لذت بخش را ارائه می دهد.
 • امکان رقابت با بازیکنان دیگر در حالت چند نفره: بازیکنان می توانند با بازیکنان دیگر در حالت چند نفره رقابت کنند. این ویژگی به بازیکنان این امکان را می دهد تا مهارت های خود را با سایر بازیکنان آزمایش کنند.

به طور کلی، بازی Dancing Ballz یک بازی موزیکال عالی است که برای بازیکنان در تمام سنین مناسب است. این بازی دارای گیم پلی اعتیاد آور، موسیقی های متنوع و گرافیک زیبا است که آن را به انتخابی عالی برای طرفداران بازی های موزیکال تبدیل می کند.

ویژگی های نسخه مود :

- جان بینهایت

ویژگــی های بازی
  گرافیک زیبا و رنگارنگ
  گیم پلی ساده و اعتیاد آور
  طیف گسترده ای از آهنگ ها
  چندین سطح چالش برانگیز
گالری تصاویر
دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود
سیســتم مـــورد نیـــاز

Recomended System :

Android 5.0+
arm64-v8a, armeabi-v7a

راهنمــای نصــب بازی

پس از دانلود بازی، فایل APK را روی دستگاه اندروید خود نصب کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

به تنظیمات دستگاه اندروید خود بروید.
روی گزینه "امنیت" ضربه بزنید.
گزینه "منابع ناشناخته" را فعال کنید.
فایل APK بازی را از پوشه دانلودها خود پیدا کنید.
روی فایل APK ضربه بزنید تا نصب شروع شود.

توجه توجه : با توجه به مشکلی که سرور آپلود سایت با آن مواجه می باشد فایل های APK در بعضی گوشی ها به صورت APK.ZIP دانلود می شود که برای حل این مشکل کافیت فایل دانلودی را تغییر نام Rename زده و (دات زیپ) .zip آخر آن را حذف کنید.

مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود Dancing Ballz MOD 2.4.9 - بازی رقص توپ ها برای اندروید + مود

دانلود نسخه مود Dancing Ballz v2.4.3 mod [50MB]
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی سیمز The Sims Mobile برای اندروید دانلود مود بازی خیاط باشی برای اندروید دانلود مود بازی Thief Simulator: Sneak & Steal برای اندروید دانلود مود بازی Cafeland آشپزخانه جهانی برای اندروید دانلود مود بازی Coco Valley: Farm Adventure برای اندروید دانلود مود بازی Farming Simulator 23 NETFLIX برای اندروید دانلود مود بازی BUS SIMULATOR 2023 برای اندروید دانلود مود بازی Call of Duty®: Warzone™ Mobile برای اندروید دانلود مود بازی Domino Dreams برای اندروید دانلود مود بازی Grand Hotel Mania برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش