بازی از جایی شروع می شود که صدای زمزمه فرمول‌های باستانی را می‌خواند و مه‌های درخشان چرخان درون کریستال را ترغیب می‌کند تا از هم جدا شوند و تاریکی را وارد دنیای شما کنند. در گیم پلی بازی شما باید یک سیاهچال دنج و راحت بسازید تا با نیازهای موجودات خود مطابقت داشته باشد و بر آنها حکومت کنید.

یک سیستم پرک مبتنی بر توانایی برای تالیا که به او قدرت های جدید و چشمگیری می دهد. شیطان مطلق اکنون می تواند از تسلط بر جهان لذت ببرد، بر موجودات حکومت کند و زیردستان را حتی بیشتر با دست شیطانی قابل شخصی سازی سیلی بزند. گروه هورد، مردگان و شیاطین منتظرند تا دستورات شیطان مطلق را انجام دهند، با موجوداتی که بیش از هر زمان دیگری مشتاقانه از دستورات ایول پیروی می‌کنند، و Snots این بار نقش بسیار برجسته‌تری را ایفا خواهند کرد.

برخی از ویژگی‌های برجسته Dungeons 4 عبارتند از:

  • یک سیستم اقتصاد جدید که به بازیکنان امکان می‌دهد تا منابع خود را به روش‌های جدید مدیریت کنند.
  • یک سیستم جنگی بهبود یافته که شامل انیمیشن‌های جدید و مکانیک‌های بازی است.
  • یک سیستم شخصیتی جدید که به بازیکنان امکان می‌دهد تا شخصیت‌های خود را با تنوع بیشتری سفارشی کنند.
  • یک داستان جدید که بازیکنان را در ماجراجویی جدیدی به دنیای Dungeons می‌برد.

نتیجه :

بازی Dungeons 4 یک کمپین طولانی، که توسط راوی محبوب انگلیسی از عناوین قبلی روایت می‌شود، و همچنین چندین نقشه درگیری، همه برای به چالش کشیدن حکومت شما به عنوان شیطان مطلق. شرارت خود را در سراسر جهان منتشر کنید تا محیط‌های سرسبز و سرسبز را به سمت تاریکی بیاورید، اکنون در حالی که شرارت خود را در بسیاری از زیست‌های جدید گسترش می‌دهید، شیطانی پر جنب و جوش‌تر و زیباتر می‌درخشد.

بازی Dungeons 4 یک بازی استراتژی و شبیه‌سازی سرگرم‌کننده و جذاب است که طرفداران این سبک از بازی‌ها را راضی می‌کند. این بازی دارای گیم‌پلی جذاب، داستان خوب و گرافیک زیبا است.

Dungeons 4 PC-ElAmigos | FitGirl Repack

دانلود بازی Dungeons 4 برای کامپیوتر