عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی اکشن   دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید

دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید

دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید بازی نجات سرزمین (Earth Protect Squad) یک بازی تیراندازی سوم شخص اکشن است که در آن شما باید از زمین در برابر هجوم بیگانگان دفاع کنید. این بازی دارای گرافیک سه

دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید

دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید

بازی نجات سرزمین (Earth Protect Squad) یک بازی تیراندازی سوم شخص اکشن است که در آن شما باید از زمین در برابر هجوم بیگانگان دفاع کنید. این بازی دارای گرافیک سه بعدی، کنترل های بصری و انواع سلاح ها و دشمنان است.

داستان بازی

در بازی نجات سرزمین، شما در نقش یک سرباز هستید که به گروهی از مبارزان برای نجات زمین از دست بیگانگان فضایی ملحق می‌شوید. این بیگانگان به زمین حمله کرده‌اند و قصد دارند بشریت را نابود کنند. شما باید با استفاده از سلاح‌ها و مهارت‌های خود، با بیگانگان مبارزه کنید و زمین را از دست آنها نجات دهید.

گیم‌پلی

گیم‌پلی بازی نجات سرزمین ترکیبی از تیراندازی و مبارزات تن به تن است. شما می‌توانید از انواع سلاح‌های گرم و سرد برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید. همچنین می‌توانید از نارنجک و سایر سلاح‌های انفجاری برای از بین بردن گروه‌های بزرگ دشمنان استفاده کنید.

گرافیک

گرافیک بازی نجات سرزمین سه‌بعدی و واقع‌گرایانه است. محیط‌های بازی متنوع و چشم‌نواز هستند و دشمنان به خوبی طراحی شده‌اند.

تنوع

بازی نجات سرزمین دارای تنوع زیادی در سلاح‌ها، دشمنان و مراحل است. شما می‌توانید از انواع سلاح‌های گرم و سرد، از جمله تفنگ، مسلسل، شاتگان، چاقو و شمشیر استفاده کنید. دشمنان بازی نیز متنوع هستند و از سربازان ساده تا موجودات فضایی غول‌پیکر را شامل می‌شوند. مراحل بازی نیز در مکان‌های مختلفی از جمله جنگل، بیابان، شهر و پایگاه‌های فضایی اتفاق می‌افتند.

شما نقش یک سرباز را بر عهده می گیرید که برای محافظت از زمین در برابر بیگانگان فراخوانده شده است. شما باید از طریق انواع سطوح بجنگید و از سلاح های مختلفی برای شکست دشمنان خود استفاده کنید. این بازی دارای حالت های مختلف بازی از جمله حالت داستانی، حالت بقا و حالت چند نفره است.

حالت داستانی شما را در سفری از طریق سطوح مختلف می برد زیرا با بیگانگان می جنگید. حالت بقا شما را در برابر موجی از دشمنان قرار می دهد که باید تا زمانی که می توانید زنده بمانید. حالت چند نفره به شما امکان می دهد با دوستان یا سایر بازیکنان به صورت آنلاین بازی کنید.

بازی نجات سرزمین یک بازی چالش برانگیز و هیجان انگیز است که برای ساعت ها شما را سرگرم می کند. این گرافیک عالی، کنترل های بصری و گیم پلی اعتیاد آور دارد. اگر به دنبال یک بازی تیراندازی خوب هستید، بازی نجات سرزمین را به شدت توصیه می کنم.

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی بازی آمده است:

 • گرافیک سه بعدی خیره کننده
 • کنترل های بصری
 • انواع سلاح ها و دشمنان
 • حالت های مختلف بازی از جمله حالت داستانی، حالت بقا و حالت چند نفره
 • گیم پلی چالش برانگیز و اعتیاد آور

جمع‌بندی

بازی نجات سرزمین یک بازی اکشن سوم شخص جذاب و سرگرم‌کننده است که دارای گرافیک خوب، گیم‌پلی روان و تنوع زیادی در سلاح‌ها، دشمنان و مراحل است. اگر به دنبال یک بازی اکشن چالش‌برانگیز هستید، بازی نجات سرزمین را به شما پیشنهاد می‌کنم.

نکات مثبت:

 • گرافیک سه‌بعدی و واقع‌گرایانه
 • گیم‌پلی روان و جذاب
 • تنوع در سلاح‌ها، دشمنان و مراحل
 • قابلیت ارتقا سلاح‌ها و تجهیزات
 • وجود مراحل چالش‌برانگیز

نکات منفی:

 • نیاز به اتصال به اینترنت
 • وجود تبلیغات در بازی
 • عدم وجود بخش داستانی

اگر به دنبال یک بازی تیراندازی خوب هستید که برای ساعت ها شما را سرگرم کند، بازی نجات سرزمین را به شدت توصیه می کنم.

ویژگــی های بازی
  جهان باز بزرگ برای کاوش
  انواع مختلفی از دشمنان برای مبارزه
  انواع مختلفی از ماموریت ها برای تکمیل
  انواع مختلفی از سلاح ها و زره ها برای ارتقای شخصیت شما
  گرافیک زیبا و چشم نواز
  گیم پلی روان و جذاب
  داستان حماسی و جذاب
گالری تصاویر
دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی نجات سرزمین برای اندروید

دانلود فایل نصب نسخه 1.0 با لینک مستقیم - 292 مگابایت
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی NITRO NATION برای اندروید دانلود مود بازی نبرد ربات ها WAR ROBOTS برای اندروید دانلود مود بازی Prince of Persia The Lost Crown هک شده برای اندروید دانلود مود بازی Yes Your Grace برای اندروید دانلود مود بازی سیمز The Sims Mobile برای اندروید دانلود مود بازی خیاط باشی برای اندروید دانلود مود بازی Thief Simulator: Sneak & Steal برای اندروید دانلود مود بازی Cafeland آشپزخانه جهانی برای اندروید دانلود مود بازی Coco Valley: Farm Adventure برای اندروید دانلود مود بازی Farming Simulator 23 NETFLIX برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش