عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی اکشن   دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید

دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید

دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید Undawn یک بازی نقش آفرینی بقا در جهان باز است که توسط Lightspeed Studios و Level Infinite توسعه یافته است. این بازی در سال 2023 برای اندروید، iOS و رایانه

دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید

دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید

Undawn یک بازی نقش آفرینی بقا در جهان باز است که توسط Lightspeed Studios و Level Infinite توسعه یافته است. این بازی در سال 2023 برای اندروید، iOS و رایانه شخصی منتشر شد.

Undawn در یک جهان پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که در آن ویروسی مرموز большую часть بشریت را آلوده کرده است. بازیکنان باید برای زنده ماندن در برابر انبوهی از افراد آلوده و سایر بازیکنان مبارزه کنند.

این بازی دارای یک جهان باز بزرگ برای کاوش، انواع سلاح ها و تجهیزات برای ساخت و ساز و یک سیستم چالش برانگیز بقا است. Undawn همچنین دارای یک عنصر PvP است که در آن بازیکنان می توانند برای منابع و قلمرو با یکدیگر مبارزه کنند.

این بازی دارای گرافیک واقع گرایانه، گیم پلی چالش برانگیز و انواع مختلفی از محتوا از جمله است. حالت های PvE و PvP.

حالت PvE بازی Undawn شامل یک کمپین داستانی و همچنین تعدادی ماموریت فرعی است. بازیکنان می توانند این ماموریت ها را به تنهایی یا با همکاری سایر بازیکنان انجام دهند.

حالت PvP بازی Undawn شامل چندین حالت مختلف بازی از جمله Deathmatch، Team Deathmatch و Domination است. بازیکنان می توانند در این حالت ها با سایر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنند.

Undawn یک بازی رایگان است، اما دارای خریدهای درون برنامه ای است. این خریدها شامل اقلام آرایشی و همچنین اقلامی هستند که می توانند به بازیکنان در بازی کمک کنند.

Undawn با استقبال مثبت منتقدان و گیمرها مواجه شده است. این بازی به دلیل گرافیک، گیم پلی و محتوای آن مورد تحسین قرار گرفته است.

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی بازی Undawn آمده است:

  • جهان باز بزرگ برای کاوش: Undawn دارای یک جهان باز بزرگ با انواع مکان های مختلف برای کاوش است، از جمله شهرها، جنگل ها و بیابان ها.
  • انواع سلاح ها و تجهیزات برای ساخت: بازیکنان می توانند از انواع سلاح ها و تجهیزات برای مبارزه با افراد آلوده و سایر بازیکنان استفاده کنند.
  • سیستم چالش برانگیز بقا: بازیکنان باید نیازهای شخصیت خود را مانند گرسنگی، تشنگی و خواب کنترل کنند تا زنده بمانند.
  • عنصر PvP: بازیکنان می توانند برای منابع و قلمرو با یکدیگر مبارزه کنند.

Undawn یک بازی رایگان است، اما دارای خریدهای درون برنامه ای است.

ویژگــی های بازی
  گرافیک واقع گرایانه: Undawn از موتور Unreal Engine 4 استفاده می کند که گرافیک واقع گرایانه و چشمگیری را ارائه می دهد.
  گیم پلی چالش برانگیز: Undawn یک بازی چالش برانگیز است که بازیکنان را مجبور می کند برای زنده ماندن فکر کنند و استراتژی بچینند.
  محتوای متنوع: Undawn دارای انواع مختلفی از محتوا از جمله حالت های PvE و PvP، یک کمپین داستانی، ماموریت های فرعی و موارد دیگر است.
  بازی رایگان: Undawn یک بازی رایگان است که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنید.
گالری تصاویر
دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
راهنمــای نصــب بازی

آموزش نصب بازی :
1 – فایل نصبی را نصب کنید

2 – فایل OBB را استخراج کنید و پوشه com.tencent.cosg به محل ANDROID/OBB انتقال دهید ( توصیه می شود این کار را با کامپیوتر انجام دهید برنامه استخراج برای کامپیوتر می توانید از WINRAR استفاده کنید اگر با موبایل می خواهید این کار را انجام دهید از دو برنامه ZA ARCHIVER و RAR می توانید استفاده کنید )

3 – مراحل نصب به اتمام رسید اکنون بازی را نصب کنید و لذت ببرید.

مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی Undawn سپیده دم برای اندروید

دانلود فایل از گوگل پلی - 600 مگابایت
دانلود فایل نصب نسخه 1.3.10 با لینک مستقیم - 87 مگابایت
دانلود فایل OBB نسخه 1.3.10 با لینک مستقیم - 524 مگابایت
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی NITRO NATION برای اندروید دانلود مود بازی نبرد ربات ها WAR ROBOTS برای اندروید دانلود مود بازی Prince of Persia The Lost Crown هک شده برای اندروید دانلود مود بازی Yes Your Grace برای اندروید دانلود مود بازی سیمز The Sims Mobile برای اندروید دانلود مود بازی خیاط باشی برای اندروید دانلود مود بازی Thief Simulator: Sneak & Steal برای اندروید دانلود مود بازی Cafeland آشپزخانه جهانی برای اندروید دانلود مود بازی Coco Valley: Farm Adventure برای اندروید دانلود مود بازی Farming Simulator 23 NETFLIX برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش