عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی اکشن   بازی ایرانی   دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید

دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید

دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید بازی کابوس دشمن: رزم آورد یک بازی تیراندازی آنلاین چند نفره برای تلفن های همراه Android و iOS است. این بازی توسط استودیوی بازی سازی خاطره سازان ساخته

دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید

دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید

بازی کابوس دشمن: رزم آورد یک بازی تیراندازی آنلاین چند نفره برای تلفن های همراه Android و iOS است. این بازی توسط استودیوی بازی سازی خاطره سازان ساخته شده است و در سال 2022 منتشر شد.

در بازی کابوس دشمن: رزم آورد، بازیکنان کنترل یک تکاور را بر عهده می گیرند که باید در یک سری مسابقات تیراندازی با سایر بازیکنان آنلاین رقابت کنند. مسابقات در محیط های مختلف برگزار می شود و بازیکنان باید از سلاح های خود برای از بین بردن دشمنان خود استفاده کنند.

بازی کابوس دشمن: رزم آورد دارای گرافیک سه بعدی زیبا و گیم پلی سریع و جذاب است. این بازی برای بازیکنان همه سنین مناسب است و می تواند ساعت ها سرگرمی را فراهم کند.

در اینجا برخی از ویژگی های بازی کابوس دشمن: رزم آورد آورده شده است:

  • مسابقات آنلاین چند نفره
  • گرافیک سه بعدی زیبا
  • گیم پلی سریع و جذاب
  • انواع سلاح های مختلف
  • بیش از 10 محیط مختلف
  • شخصیت های تکاور متنوع

بازی کابوس دشمن: رزم آورد یک بازی تیراندازی عالی است که می تواند ساعت ها سرگرمی را برای شما فراهم کند. اگر به دنبال یک بازی تیراندازی سریع و جذاب هستید، کابوس دشمن: رزم آورد گزینه خوبی است.

نحوه بازی کابوس دشمن: رزم آورد

بازی کابوس دشمن: رزم آورد به سادگی بازی می شود. بازیکنان با استفاده از دکمه های کنترلی روی صفحه، تکاور خود را کنترل می کنند. برای حرکت تکاور، از دکمه های حرکت استفاده کنید. برای شلیک، دکمه شلیک را فشار دهید. برای استفاده از قابلیت های تکاور، دکمه قابلیت را فشار دهید.

بازیکنان باید از دشمنان خود پیشی بگیرند تا برنده مسابقه شوند. بازیکنان همچنین می توانند از محیط اطراف خود برای مخفی شدن از دید دشمنان یا برای شلیک به آنها از پشت استفاده کنند.

سلاح های مختلف

بازی کابوس دشمن: رزم آورد دارای انواع سلاح های مختلف است. برخی از سلاح های موجود عبارتند از:

  • اسلحه کمری: اسلحه کمری سلاحی سبک و سریع است که برای درگیری های نزدیک مناسب است.
  • مسلسل: مسلسل سلاحی سنگین و قدرتمند است که برای درگیری های دور مناسب است.
  • شاتگان: شاتگان سلاحی قدرتمند است که برای درگیری های نزدیک بسیار موثر است.
  • موشک اندازهای: موشک اندازهای سلاحی بسیار قدرتمند است که می تواند از فاصله دور به دشمنان آسیب برساند.

بازیکنان می توانند با کسب سکه و یاقوت، سلاح های جدید را برای تکاور خود خریداری کنند. سکه ها را می توان با برنده شدن در مسابقات یا تکمیل چالش ها کسب کرد. یاقوت ها را می توان با خرید درون برنامه ای خریداری کرد.

مسابقات

بازی کابوس دشمن: رزم آورد دارای انواع مسابقات مختلف است. برخی از مسابقات عبارتند از:

 • مسابقات استاندارد: این مسابقات معمولی ترین نوع مسابقات هستند.
 • مسابقات زمان بندی: در این مسابقات، بازیکنان باید سریع ترین زمان ممکن را طی کنند.
 • مسابقات جام: در این مسابقات، بازیکنان باید رتبه اول را در یک سری مسابقات کسب کنند.

بازیکنان می توانند با کسب رتبه بالا در مسابقات، امتیاز و رتبه خود را افزایش دهند. رتبه بالاتر به بازیکنان امکان دسترسی به مسابقات و تجهیزات جدید را می دهد.

نتیجه

بازی کابوس دشمن: رزم آورد یک بازی تیراندازی عالی است که می تواند ساعت ها سرگرمی را برای شما فراهم کند. این بازی دارای گرافیک سه بعدی زیبا، گیم پلی سریع و جذاب و انواع سلاح های مختلف است. اگر به دنبال یک بازی تیراندازی سریع و جذاب هستید، کابوس دشمن: رزم آورد گزینه خوبی است.

نظر من

من بازی کابوس دشمن: رزم آورد را یک بازی تیراندازی عالی می دانم. این بازی دارای گرافیک سه بعدی زیبا، گیم پلی سریع و جذاب و انواع سلاح های مختلف است. بازی برای بازیکنان همه سنین مناسب است و می تواند ساعت ها سرگرمی را فراهم کند.

من به ویژه از گیم پلی سریع و جذاب بازی لذت بردم. بازی بسیار هیجان انگیز است و بازیکنان باید دائماً در حال حرکت و شلیک باشند تا برنده شوند.

من همچنین از تنوع سلاح های بازی لذت بردم. بازی دارای انواع سلاح های مختلف است که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. این باعث می شود که بازیکنان بتوانند سبک بازی خود را انتخاب کنند و از بازی لذت ببرند.

در کل، من بازی کابوس دشمن: رزم آورد را یک بازی تیراندازی عالی می دانم که ارزش امتحان کردن را دارد.

ویژگــی های بازی
  مسابقات آنلاین چند نفره
  گرافیک سه بعدی زیبا
  گیم پلی سریع و جذاب
  انواع سلاح های مختلف
  بیش از 10 محیط مختلف
  شخصیت های تکاور متنوع
گالری تصاویر
دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی کابوس دشمن: رزم آورد برای اندروید

دانلود فایل نصب 3.3.5 با لینک مستقیم - 219 مگابایت
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی NITRO NATION برای اندروید دانلود مود بازی نبرد ربات ها WAR ROBOTS برای اندروید دانلود مود بازی Prince of Persia The Lost Crown هک شده برای اندروید دانلود مود بازی Yes Your Grace برای اندروید دانلود مود بازی سیمز The Sims Mobile برای اندروید دانلود مود بازی خیاط باشی برای اندروید دانلود مود بازی Thief Simulator: Sneak & Steal برای اندروید دانلود مود بازی Cafeland آشپزخانه جهانی برای اندروید دانلود مود بازی Coco Valley: Farm Adventure برای اندروید دانلود مود بازی Farming Simulator 23 NETFLIX برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش