دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی اکشن   بازی ایرانی   دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید

دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید

دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید آخرین سرباز بازمانده یک بازی اکشن اول شخص است که توسط استودیوی ایرانی آراد ساخته شده است و در سال 2022 برای اندروید و iOS منتشر شد. این بازی در یک جه

دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید

دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید

آخرین سرباز بازمانده یک بازی اکشن اول شخص است که توسط استودیوی ایرانی آراد ساخته شده است و در سال 2022 برای اندروید و iOS منتشر شد. این بازی در یک جهان پسا آخرالزمانی روایت می شود که توسط یک ارتش بیگانه ویران شده است. بازیکنان کنترل یک سرباز بازمانده را بر عهده می گیرند که باید در تلاش برای نجات بشریت، از طریق یک دنیای خطرناک و پر از دشمنان، سفر کند.

بازی دارای گیم پلی سریع و هیجان انگیزی است که بر روی تیراندازی و مخفی کاری تمرکز دارد. بازیکنان می توانند از انواع سلاح ها و تجهیزات برای نابود کردن دشمنان خود استفاده کنند. بازی همچنین دارای سیستم مخفی کاری است که به بازیکنان اجازه می دهد تا از دید دشمنان خود پنهان شوند.

آخرین سرباز بازمانده دارای گرافیک خیره کننده ای است که با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه یافته است. بازی همچنین دارای موسیقی متنی حماسی است که به فضای بازی کمک می کند.

ویژگی های بازی آخرین سرباز بازمانده:

 • گیم پلی سریع و هیجان انگیز
 • گرافیک خیره کننده
 • موسیقی متن حماسی
 • دنیای پسا آخرالزمانی
 • داستان جذاب

نقد بازی آخرین سرباز بازمانده:

آخرین سرباز بازمانده یک بازی اکشن اول شخص عالی است که ارزش تجربه را دارد. بازی دارای گیم پلی سریع و هیجان انگیز، گرافیک خیره کننده، موسیقی متنی حماسی و دنیای پسا آخرالزمانی جذاب است. اگر به دنبال یک بازی اکشن اول شخص جذاب هستید، آخرین سرباز بازمانده یک گزینه عالی است.

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های بازی آخرین سرباز بازمانده می پردازیم:

گیم پلی:

گیم پلی بازی آخرین سرباز بازمانده بسیار سریع و هیجان انگیز است. بازیکنان می توانند با استفاده از کنترل های ساده، شخصیت خود را کنترل کنند و به سمت دشمنان خود شلیک کنند. بازی همچنین دارای سیستم مخفی کاری است که به بازیکنان اجازه می دهد تا از دید دشمنان خود پنهان شوند.

گرافیک:

گرافیک بازی آخرین سرباز بازمانده یکی از نقاط قوت آن است. بازی دارای گرافیک خیره کننده ای است که با استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه یافته است. شخصیت ها، محیط ها و جلوه های ویژه بازی بسیار زیبا و چشم نواز هستند.

موسیقی متن:

موسیقی متن بازی آخرین سرباز بازمانده یکی از نقاط قوت آن است. بازی دارای موسیقی متنی حماسی است که به فضای بازی کمک می کند. موسیقی متن بازی توسط بازیسازان ایرانی آراد ساخته شده است و به خوبی با فضای بازی مطابقت دارد.

دنیای بازی:

دنیای بازی آخرین سرباز بازمانده بسیار زیبا و جذاب است. بازی در یک جهان پسا آخرالزمانی روایت می شود که توسط یک ارتش بیگانه ویران شده است. بازیکنان می توانند در این دنیای خطرناک و پر از دشمنان، سفر کنند و ماموریت های مختلف را انجام دهند.

داستان:

داستان بازی آخرین سرباز بازمانده جذاب و هیجان انگیز است. بازیکنان در نقش یک سرباز بازمانده قرار می گیرند که باید در تلاش برای نجات بشریت، از طریق یک دنیای خطرناک و پر از دشمنان، سفر کند. داستان بازی در طول بازی روایت می شود و بازیکنان را درگیر خود می کند.

در مجموع، آخرین سرباز بازمانده یک بازی اکشن اول شخص عالی است که ارزش تجربه را دارد. بازی دارای گیم پلی سریع و هیجان انگیز، گرافیک خیره کننده، موسیقی متنی حماسی و دنیای پسا آخرالزمانی جذاب است. اگر به دنبال یک بازی اکشن اول شخص جذاب هستید، آخرین سرباز بازمانده یک گزینه عالی است.

ویژگــی های بازی
  گیم پلی سریع و هیجان انگیز
  گرافیک خیره کننده
  داستان جذاب
  سلاح ها و تجهیزات متنوع
  دشمنان مختلف
گالری تصاویر
دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی آخرین سرباز بازمانده برای اندروید

دانلود فایل نصب نسخه 1.3.2 با لینک مستقیم - 396 مگابایت
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید دانلود مود بازی World Empire 2027 برای اندروید دانلود مود بازی شتاب بی‌ نهایت shetab online برای اندروید دانلود مود بازی Robbery Madness 2: Thief Games برای اندروید دانلود مود بازی Ronin: The Last Samurai برای اندروید دانلود مود بازی Tall Man Run برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان