دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر پنجشنبه 03 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال 2 ساعت صفر Command & Conquer Generals: Zero Hour برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود بازی جنرال Command & Conquer Generals 1 برای کامپیوتر + نسخه فارسی چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب Minecraft: Bedrock Edition با قابلیت جدید Add-Ons از مادها پشتیبانی می‌کند! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب سیفو 3 میلیون نسخه فروخت، سازنده بازی با لباس‌های جدید جشن می‌گیرد! چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید چهارشنبه 02 اسفند 1402 مشاهده مطلب
عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
تخفیف خرید جم و سی پی بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی ایرانی   بازی استراتژی   دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید

دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید

مود بازی شاه کش یک بازی ورق برای اندروید است که در آن بازیکنان در نقش شاه قرار می گیرند و باید با سایر بازیکنان برای زنده ماندن بجنگند. بازی دارای گرافیک ساده و گیم پلی سریع است. بازی با توزیع 13 کار

دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید

مود بازی شاه کش یک بازی ورق برای اندروید است که در آن بازیکنان در نقش شاه قرار می گیرند و باید با سایر بازیکنان برای زنده ماندن بجنگند. بازی دارای گرافیک ساده و گیم پلی سریع است.

بازی با توزیع 13 کارت به هر بازیکن شروع می شود. کارت ها از 2 تا 10، شاه، بی بی، سرباز و آس هستند. هر کارت دارای یک ارزش است که در هنگام بازی استفاده می شود.

هدف از بازی این است که آخرین بازیکنی باشید که زنده می مانید. برای این کار، باید سایر بازیکنان را با کارت های خود بکشید.

بازیکنان می توانند با استفاده از کارت های خود به سایر بازیکنان حمله کنند. قدرت حمله کارت به ارزش آن بستگی دارد. برای مثال، یک کارت آس می تواند 11 امتیاز آسیب وارد کند، در حالی که یک کارت 2 فقط 2 امتیاز آسیب وارد می کند.

اگر یک بازیکن کارتی با ارزش بالاتر از کارت بازیکنی که به او حمله می کند داشته باشد، حمله را دفع می کند و بازیکنی که حمله کرده است آسیب می بیند. اگر یک بازیکن کارتی با ارزش پایین تر از کارت بازیکنی که به او حمله می کند داشته باشد، کشته می شود.

بازی تا زمانی که یک بازیکن باقی بماند ادامه می یابد. آن بازیکن برنده بازی است.

بازی شاه کش یک بازی ساده و سرگرم کننده است که می تواند برای بازیکنانی که به بازی های ورق علاقه دارند، انتخاب مناسبی باشد.

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های کلیدی بازی شاه کش می پردازیم:

قوانین بازی شاه کش آنلاین

قوانین بازی شاه کش بسیار ساده هستند. در اینجا خلاصه ای از قوانین بازی آورده شده است:

 • بازی با توزیع 13 کارت به هر بازیکن شروع می شود.
 • هدف از بازی این است که آخرین بازیکنی باشید که زنده می مانید.
 • بازیکنان می توانند با استفاده از کارت های خود به سایر بازیکنان حمله کنند.
 • قدرت حمله کارت به ارزش آن بستگی دارد.
 • اگر یک بازیکن کارتی با ارزش بالاتر از کارت بازیکنی که به او حمله می کند داشته باشد، حمله را دفع می کند و بازیکنی که حمله کرده است آسیب می بیند.
 • اگر یک بازیکن کارتی با ارزش پایین تر از کارت بازیکنی که به او حمله می کند داشته باشد، کشته می شود.
 • بازی تا زمانی که یک بازیکن باقی بماند ادامه می یابد. آن بازیکن برنده بازی است.

قوانین اختیاری

 • برخی از بازیکنان ممکن است قوانین اختیاری را به بازی اضافه کنند.
 • برخی از قوانین اختیاری رایج عبارتند از:
  • کارت‌های آس و دو امتیاز منفی دارند.
  • بازیکنان می‌توانند کارت‌های خود را با کارت‌های دیگر عوض کنند.
  • بازیکنان می‌توانند کارت‌های خود را روی کارت‌های دیگر بچینند.

انواع کارت ها

در بازی شاه کش، انواع مختلفی از کارت ها وجود دارد که هر کدام دارای یک ارزش و قدرت حمله خاص هستند. این کارت ها عبارتند از:

 • 2 تا 10: این کارت ها دارای ارزش عددی خود هستند.
 • شاه: این کارت دارای ارزش 11 است.
 • بی بی: این کارت دارای ارزش 10 است.
 • سرباز: این کارت دارای ارزش 0 است.
 • آس: این کارت دارای ارزش 11 یا 1 است.

استراتژی بازی

برای پیروزی در بازی شاه کش، باید از استراتژی مناسب استفاده کنید. برخی از نکات استراتژیک که می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از:

 • کارت های خود را به طور استراتژیک استفاده کنید. از کارت های با ارزش بالا برای حمله به بازیکنان دیگر استفاده کنید و از کارت های با ارزش پایین برای دفاع از خود استفاده کنید.
 • به ارزش کارت های بازیکنان دیگر توجه داشته باشید. قبل از حمله به یک بازیکن، ارزش کارت های او را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می توانید او را بکشید.
 • از کارت های آس خود به طور موثر استفاده کنید. کارت آس می تواند دارای ارزش 11 یا 1 باشد. می توانید از این کارت برای دفاع از خود یا حمله به یک بازیکن دیگر استفاده کنید.

بازی شاه کش یک بازی ساده و سرگرم کننده است که می تواند برای بازیکنانی که به بازی های ورق علاقه دارند، انتخاب مناسبی باشد. با استفاده از استراتژی مناسب، می توانید شانس خود را برای پیروزی افزایش دهید.

ویژگــی های بازی
  - آنلاین بودن
  - حالت های مختلف
گالری تصاویر
دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی آنلاین شاه کش Shah kosh online 1.0.14 برای اندروید

دانلود فایل نصب نسخه 1.0.14 با لینک مستقیم - 99 مگابایت
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید دانلود مود بازی Airport City transport manager برای اندروید دانلود مود بازی Perfect Kick 2 – Online Soccer برای اندروید دانلود مود بازی Race Max Pro ریس مکس پرو برای اندروید دانلود مود بازی True Skate اسکیت واقعی برای اندروید دانلود مود بازی World Empire 2027 برای اندروید دانلود مود بازی شتاب بی‌ نهایت shetab online برای اندروید دانلود مود بازی Robbery Madness 2: Thief Games برای اندروید دانلود مود بازی Ronin: The Last Samurai برای اندروید دانلود مود بازی Tall Man Run برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش
بلبل خان