عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد

شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد

شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد بازی Indiana Jones که توسط MachineGames در دست توسعه است، ممکن است امسال منتشر شود. این شایعه توسط اینسایدر تام هندرسون مطرح شده است. هندرسون در توییت

شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد

شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد

بازی Indiana Jones که توسط MachineGames در دست توسعه است، ممکن است امسال منتشر شود. این شایعه توسط اینسایدر تام هندرسون مطرح شده است.

هندرسون در توییتر خود نوشت که "من با چند منبع شنیده ام که بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد." او افزود که "این بازی برای کنسول های Xbox و PC منتشر خواهد شد."

گروب در پادکست Grubbsnax خود گفت که بازی Indiana Jones ممکن است در اواخر سال 2023 یا اوایل سال 2024 منتشر شود. او همچنین گفت که بازی در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد و بازیکنان را در نقش ایندیانا جونز جوان قرار می دهد.

گروب گفت که این بازی هنوز در مراحل توسعه اولیه قرار دارد و ممکن است تاریخ انتشار آن تغییر کند. با این حال، او گفت که این بازی یکی از اولویت های اصلی مایکروسافت است و این شرکت امیدوار است که بتواند آن را امسال منتشر کند.

بازی Indiana Jones توسط MachineGames، استودیویی که به خاطر بازی‌های Wolfenstein شناخته شده است، در دست توسعه است. این بازی برای کنسول‌های Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.

این خبر برای طرفداران بازی‌های ماجراجویی و ایندیانا جونز بسیار هیجان انگیز است. بازی Indiana Jones یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری است و امیدواریم که بتوان آن را امسال تجربه کنیم.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

شایعه : بازی Indiana Jones امسال منتشر خواهد شد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش