عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   اندروید   بازی مسابقه ای   بازی ایرانی   دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید

دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید

دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید بازی پارکینگ حرفه ای ۲ یک بازی رانندگی و پارکینگ از استودیوی ایرانی Magical World است که در سال ۱۳۹۹ برای سیستم عامل اندروید منتشر شد.

دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید

دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ یک بازی رانندگی و پارکینگ از استودیوی ایرانی Magical World است که در سال ۱۳۹۹ برای سیستم عامل اندروید منتشر شد. این بازی به سرعت با استقبال کاربران ایرانی مواجه شد و توانست به یکی از پرطرفدارترین بازی های رانندگی در ایران تبدیل شود.

ویژگی های گیم پلی

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ دارای حالت های مختلف گیم پلی است که هر یک از آنها دارای چالش ها و اهداف خاص خود هستند. در حالت پارکینگ، شما باید ماشین خود را در یک فضای محدود به طور دقیق پارک کنید. در حالت باربری، شما باید بار را به مقصد برسانید. در حالت آفرود، شما باید در مسیرهای ناهموار رانندگی کنید. در حالت دریفت، شما باید با لغزاندن ماشین خود، امتیاز کسب کنید. در حالت شهر دوم، شما می توانید در شهر گشت بزنید و از مناظر لذت ببرید.

گرافیک و طراحی

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ دارای گرافیک سه بعدی با کیفیتی است. محیط های بازی به خوبی طراحی شده اند و ماشین های موجود در بازی نیز دارای جزئیات بالایی هستند.

ماشین های با جزئیات بالا

در بازی پارکینگ حرفه ای ۲، شما می توانید از میان تعداد زیادی ماشین ایرانی و خارجی انتخاب کنید. هر یک از این ماشین ها دارای جزئیات بالایی هستند و می توانید آنها را به دلخواه خود شخصی سازی کنید.

حالت چند نفره آنلاین

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ دارای حالت چند نفره آنلاین نیز می باشد. در این حالت شما می توانید با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به رقابت بپردازید.

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ دارای گیمپلی متنوع و چالش برانگیزی است. در این بازی شما می توانید در حالت های مختلف از جمله پارکینگ، باربری، آفرود، دریفت و شهر دوم به رانندگی بپردازید. هر یک از این حالت ها دارای چالش ها و اهداف خاص خود هستند.

یکی از نکات مثبت بازی پارکینگ حرفه ای ۲ گرافیک و طراحی آن است. این بازی دارای گرافیک سه بعدی با کیفیتی است و محیط های بازی به خوبی طراحی شده اند. همچنین، ماشین های موجود در بازی نیز دارای جزئیات بالایی هستند.

بازی پارکینگ حرفه ای ۲ دارای حالت چند نفره آنلاین نیز می باشد. در این حالت شما می توانید با بازیکنان دیگر از سراسر جهان به رقابت بپردازید.

در بازی پارکینگ حرفه ای ۲، شما می توانید در حالت های مختلف بازی کنید. این حالت ها عبارتند از:

 • پارکینگ: در این حالت، شما باید ماشین خود را در مکان های مشخصی پارک کنید.
 • باربری: در این حالت، شما باید بارهای مشخصی را از نقطه ای به نقطه دیگر حمل کنید.
 • آفرود: در این حالت، شما باید در مسیرهای دشوار آفرود رانندگی کنید.
 • فرودگاه: در این حالت، شما باید هواپیماها را در فرودگاه پارک کنید.
 • شهر دوم: در این حالت، شما می توانید آزادانه در یک شهر بزرگ رانندگی کنید.

ویژگی‌های بازی پارکینگ حرفه ای ۲:

 • گرافیک با کیفیت بالا
 • گیم‌پلی چالش‌برانگیز و سرگرم‌کننده
 • انواع مختلف حالت‌های بازی
 • تنوع بالای ماشین‌ها
 • امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها

نکات مثبت بازی پارکینگ حرفه ای ۲:

 • گرافیک و گیم‌پلی خوب
 • تنوع بالای حالت‌های بازی
 • تنوع بالای ماشین‌ها
 • امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها

نکات منفی بازی پارکینگ حرفه ای ۲:

 • وجود برخی باگ‌ها و مشکلات فنی
 • تکراری شدن برخی از حالت‌های بازی

در مجموع، بازی پارکینگ حرفه ای ۲ یک بازی رانندگی و پارکینگ جذاب و سرگرم کننده است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. اگر به بازی های رانندگی علاقه دارید، حتماً این بازی را امتحان کنید.

گالری تصاویر
دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
 • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

دانلود مود بازی پارکینگ حرفه ای 2 Pro Parking v24.0 برای اندروید

دانلود فایل نصب نسخه 24.2 با لینک مستقیم - 223 مگابایت
اطلاع و دانلود مود از کانال تلگرام
گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
دانلود مود بازی NITRO NATION برای اندروید دانلود مود بازی نبرد ربات ها WAR ROBOTS برای اندروید دانلود مود بازی Prince of Persia The Lost Crown هک شده برای اندروید دانلود مود بازی Yes Your Grace برای اندروید دانلود مود بازی سیمز The Sims Mobile برای اندروید دانلود مود بازی خیاط باشی برای اندروید دانلود مود بازی Thief Simulator: Sneak & Steal برای اندروید دانلود مود بازی Cafeland آشپزخانه جهانی برای اندروید دانلود مود بازی Coco Valley: Farm Adventure برای اندروید دانلود مود بازی Farming Simulator 23 NETFLIX برای اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش