عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
بازی های زیرنویس فارسی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   اخبار بازی ها   امتیازهای اخیر Starfield در استیم به "بیشتر منفی" سقوط کرد

امتیازهای اخیر Starfield در استیم به "بیشتر منفی" سقوط کرد

امتیازهای اخیر Starfield در استیم به "بیشتر منفی" سقوط کرد پس از انتشار اولیه با نقدهای مثبت و نه چندان مثبت، به نظر می رسد که استقبال از Starfield در Steam تغییر کرده است. بر اساس بررسی های اخیر، ام

امتیازهای اخیر Starfield در استیم به

امتیازهای اخیر Starfield در استیم به "بیشتر منفی" سقوط کرد

پس از انتشار اولیه با نقدهای مثبت و نه چندان مثبت، به نظر می رسد که استقبال از Starfield در Steam تغییر کرده است. بر اساس بررسی های اخیر، امتیاز بازی به "بیشتر منفی" رسیده است، به این معنی که اکثر بازیکنانی که نظرات خود را ثبت کرده اند، تجربه بازی را چندان مثبت نمی دانند.

بسیاری از نقدهای منفی به مشکلات فنی و گرافیکی بازی، عدم عمق در داستان و گیم‌پلی، و فقدان نوآوری اشاره می‌کنند. بازیکنان همچنین از تکراری بودن ماموریت‌ها و اکتشافات و جهان بازی خسته‌کننده‌ی آن گلایه دارند.

در حالی که برخی از کاربران همچنان از جنبه‌های خاصی از Starfield مانند آزادی عمل و سفارشی‌سازی لذت می‌برند، تعداد نقدهای منفی به طور قابل توجهی از نقدهای مثبت پیشی گرفته است. این موضوع نگرانی‌هایی را در مورد آینده‌ی بازی و استقبال کلی آن ایجاد کرده است.

هنوز مشخص نیست که Bethesda چه برنامه‌هایی برای رسیدگی به این واکنش منفی دارد. اما به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان کار سختی برای جلب رضایت بازیکنان و بهبود تجربه بازی پیش رو دارند.

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

امتیازهای اخیر Starfield در استیم به "بیشتر منفی" سقوط کرد

گزارش خرابی لینک ( بزودی )
مطالـب پیشـنهادی
شایعه: تاریخ انتشار بتلفیلد بعدی اکتبر 2025 است هزینه توسعه Tekken 8 تقریباً سه برابر Tekken 7 است پیش‌سفارش Shin Megami Tensei 5: Vengeance آغاز شد اخراج ۲۰ درصد از کارکنان استودیو Deck Nine سازنده Life is Strange: True Colors ایکس باکس سری ایکس تمام دیجیتال: عرضه احتمالی در تابستان کارگردان بخش داستانی بتلفیلد بعدی ظاهراً از استودیو Ridgeline Games جدا شده است توسعه‌دهنده‌ی Helldivers 2 در حال کار بر روی Rise of the Ronin دارای بخش Co-op چهار نفره خواهد بود! Rise of the Ronin دارای سه حالت دشواری خواهد بود شایعه: براک لزنر و وینس مک‌من در WWE 2K24 حضور دارند

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش