عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن کانال تلگرام گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
سفارش تبلیغات دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
Call of Duty: Modern Warfare 3 را این هفته به صورت رایگان بازی کنید دانلود Overcrowded Tycoon 2.22.0 - بازی مدیریت شهربازی اندروید + مود دانلود مود بازی Bubbu – My Virtual Pet Cat برای اندروید دانلود مود بازی EMERGENCY HQ: rescue strategy برای اندروید دانلود Brutal Doom - مود وحشیانه دووم برای بازی Doom

خرید بازی PS5

خرید ارزان بازی Stray برای PS5

خرید ارزان بازی Stray برای PS5

خرید ارزان بازی Stray برای ps5

Stray یک بازی ماجراجویی پلتفرمر سوم شخص است که توسط BlueTwelve Studio توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. این بازی در یک شهر متروکه سایبرپانک در سکانسی که توسط روبات های بیگانه کنترل می شود، اتفاق می افتد. بازیکن در نقش یک گربه گمشده بازی می کند که باید راه خود را برای فرار از شهر و یافتن خانواده اش پیدا کند. 

برای خرید ارزان و مطئمن بازی Stray برای PS5 کلیک کنید

خرید ارزان بازی The Last of Us Part 1 برای PS5

خرید ارزان بازی The Last of Us Part 1 برای PS5

خرید ارزان بازی The Last of Us Part 1 برای ps5

بازی The Last of Us Part 1 یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۲۲ توسط Naughty Dog توسعه یافته و توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی یک بازسازی از بازی The Last of Us در سال ۲۰۱۳ است و دارای گیم پلی بازنگری شده، از جمله مبارزه و اکتشاف پیشرفته و گزینه های دسترسی گسترده است. شما می توانید نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 را نیز از گیم تن دریافت کنید.

برای خرید ارزان و مطمئن بازی The Last of Us Part 1 برای PS5 کلیک کنید.

خرید ارزان بازی Crash Team Rumble برای PS5

خرید ارزان بازی Crash Team Rumble برای PS5

خرید ارزان بازی Crash Team Rumble برای ps5

Crash Team Rumble یک بازی ویدئویی اکشن چند نفره آنلاین است که توسط Toys for Bob توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شد.

در Crash Team Rumble، بازیکنان به دو تیم چهار نفره تقسیم می‌شوند و رقابت می‌کنند تا در یک زمان محدود بیشترین تعداد میوه Wumpa را جمع‌آوری کنند. میوه Wumpa را می‌توان با شکست دادن دشمنان، تخریب اشیا و تسخیر نقاط ویژه روی نقشه جمع‌آوری کرد. بازیکنان همچنین می‌توانند از انواع قدرت‌های کمکی برای کمک به خود برای پیروزی استفاده کنند، مانند افزایش سرعت، سپر و پرتابه.

برای خرید ارزان و مطمئن بازی Crash Team Rumble برای PS5 کلیک کنید.

خرید ارزان بازی Hogwarts Legacy برای PS5

خرید ارزان بازی Hogwarts Legacy برای PS5

خرید ارزان بازی Hogwarts Legacy برای ps5

Hogwarts Legacy یک بازی ویدئویی نقش‌آفرینی اکشن و جهان باز است که توسط Avalanche Software توسعه یافته و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده‌است. این بازی در دنیای جادوگری هری پاتر جریان دارد و در دهه ۱۸۰۰ اتفاق می‌افتد، ۸۰ سال قبل از وقایع اصلی مجموعه کتاب‌ها. شما می توانید نسخه PC بازی Hogwarts Legacy را نیز دریافت کنید.

بازیکنان در نقش یک جادوگر یا جادوگر جوان قرار می‌گیرند که برای اولین بار در هاگوارتز ثبت نام می‌کنند. آنها می‌توانند از بین چهار خانه هاگوارتز، گریفیندور، هافلپاف، راونکلاو و اسلیترین، یکی را انتخاب کنند. بازیکنان می‌توانند در کلاس‌های هاگوارتز شرکت کنند، جادو یاد بگیرند و در ماجراجویی‌های دنیای جادوگری شرکت کنند.

برای خرید ارزان و مطمئن بازی Hogwarts Legacy برای PS5 کلیک کنید

خرید ارزان بازی Minecraft Legends Deluxe Edition برای PS5

خرید ارزان بازی Minecraft Legends Deluxe Edition برای PS5

خرید ارزان بازی Minecraft Legends Deluxe Edition برای ps5

بازی Minecraft Legends Deluxe Edition یک بازی ویدئویی اکشن-استراتژی هم‌زمان است که در سال ۲۰۲۳ توسط موجنگ استودیوز و بلک‌برد اینتراکتیو توسعه یافته و توسط اکس‌باکس گیم استودیوز منتشر شد. این بازی در دنیای ماینکرفت جریان دارد و بازیکنان را در نقش یک قهرمان قرار می‌دهد که باید از دنیای Overworld در برابر حمله piglins محافظت کند.

برای خرید ارزان و مطمئن بازی Minecraft Legends Deluxe Edition برای PS5 کلیک کنید