عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن انجمن گفتگوی گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی
صفحه اصلی   مقالات بازی ها   ویدیو گیم   ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong

ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong

ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong بازی Black Myth: Wukong، محصول ARPG و سولزلایک استودیوی گیم ساینس (Game Science)، قرار است در تابستان ۲۰۲۴ برای PS5 ،Xbox Series X/S و رایانه&zw

ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong

ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong

بازی Black Myth: Wukong، محصول ARPG و سولزلایک استودیوی گیم ساینس (Game Science)، قرار است در تابستان ۲۰۲۴ برای PS5 ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

هفته گذشته در شب افتتاحیه مراسم گیمزکام (Gamescom Opening Night Live)، نگاه تازه‌ای به بازیِ امیدوارکنندۀ Black Myth: Wukong داشتیم و حال، تصاویر گیم‌پلی جدیدی برای این عنوان نیز در روزهای پس از آن منتشر شده است.

برای شروع، انویدیا (Nvidia) حدود پنج دقیقه از گیم‌پلی را آپلود کرده که مبارزه با چندین باس را به نمایش می‌گذارد و همچنین نشان می‌دهد که با پشتیبانی از DLSS 3، بازی روی رایانۀ شخصی چگونه خواهد بود.

در همین حال، IGN نیز حدود ۲۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی را منتشر کرده است. این ویدیو مبارزات زیادی را در برابر انواع دشمنان به نمایش می‌گذارد – با کمی همپوشانی از فیلم انویدیا – و همچنین نشان می‌دهد که مکانیک‌های کاوش و پیشرفت بازی چگونه خواهند بود.

عنوان Black Myth: Wukong قرار است در تابستان ۲۰۲۴ برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC عرضه شود، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

منبع : گیمفا

گالری تصاویر
سیســتم مـــورد نیـــاز
مشخــصات فایــل
  • منبع: گیم تن
لینــک های دانلــود

ویدیو گیم: گیم پلی طولانی بازی Black Myth: Wukong

گزارش خرابی لینک ( بزودی )

دیدگاهتان را بنویسید

کد امنیتی رفرش