عناوین مهم
صفحه اینستاگرام گیم تن گروه تلگرام گیم تن دانلود بازی سیستم های ضعیف
سرویس تبلیغات
دانلود تمامی بازی ها با ترافیک نیم بها محاسبه می‌شود.
پر دانلودترین ها
پیشنهادی

ایندی

دانلود DONT SCREAM - بازی جیغ نزن برای کامپیوتر

دانلود DONT SCREAM - بازی جیغ نزن برای کامپیوتر

دانلود DONT SCREAM - بازی جیغ نزن برای کامپیوتر

بازی Don't Scream یک بازی ترسناک بقا است که توسط یک تیم دو نفره توسعه یافته و در تاریخ 27 اکتبر 2023 برای رایانه شخصی منتشر شد. این بازی در یک جنگل تاریک و خطرناک در دهه 1990 جریان دارد. بازیکنان باید از یک دوربین فیلمبرداری برای حرکت در محیط و فرار از یک موجود شیطانی استفاده کنند.

DON’T SCREAM (Early-Access) PC-P2P

دانلود بازی Ghostrunner 2 نسخه_FLT

دانلود بازی Ghostrunner 2 نسخه_FLT

Ghostrunner 2 یک اسلشر اول شخص هاردکور است که در دنیایی پسا آخرالزمانی و سایبرپانکی جریان دارد. شامل باس فایت های باورنکردنی، داستان تعاملی جدید، سطوح هیجان انگیز موتور سیکلت، مهارت های بهبود یافته، و اکشن های نینجایی و سایبری بیشتر. این عنوان جذاب و هیجان انگیز بزودی توسط One More Level و ۵۰۵ Games منتشر می شود.

دانلود بازی Fort Solis

دانلود بازی Fort Solis

بازی Fort Solis تجربه‌ای سینمایی محسوب می‌شود که در چهار فصل روایت می‌شود. مانند یک سریال نتفلیکسی، این اثر هم اپیزودیک و فصل به فصل ارائه شده و می‌توانید در نقش جک قرار گیرید. از پایگاه خود در یک معدن به سمت قلعه‌ای تاریک و متروک به نام سولیس روید. هشدارهای قریب الوقوع در انتظارتان هستند و باید از تماس‌ با تیم‌های دیگر هم غافل نشوید. رویدادها در بازی تشدید شده و طوفان‌هایی هم در نزدیکی‌تان قرار دارند. داستان سرایی بازی همه جانبه دنبال شده و بازیکن در جریان کامل داستان قرار می‌گیرد.

دانلود بازی Armored Core VI Fires of Rubicon

دانلود بازی Armored Core VI Fires of Rubicon

بازی ARMORED CORE VI جدیدترین اثر فرام سافتور سازنده بازی الدن رینگ محسوب می‌شود. این‌بار با یک اثر مکانیکی همراه با گیم‌پلی اکشن مواجه هستیم که تجربه‌ای کاملا جدید را برای سری به همراه دارد. یک سری نبردهای پویا و همه جانبه می‌بینیم که بازیکنان باید ماشین خود را به میدان نبرد هدایت کرده و مراحل عظیم بازی را طی کنند. می‌توانید مکانیسم کلی ماشین‌ها را تغییر داده و آن‌ها در مسیر پیروزی قرار دهید. یک سری قطعات قابل سفارشی هم برای هر سبک بازیکنان داریم و می‌توانید برحسب مراحل، آن‌ها را ارتقا دهید.

دانلود Miasma Chronicles - بازی تواریخ میاسما برای کامپیوتر

دانلود Miasma Chronicles - بازی تواریخ میاسما برای کامپیوتر

داستان بازی Miasma Chronicles از جایی شروع می‌شود که آمریکا توسط یک نیروی وحشی به نام میاسما مورد حمله واقع شده و از هم پاشیده می‌شود. شما در ادامه با الویس آشنا خواهید شد. او مرد جوانی است که در کودکی به شهر معدنی سکونتاری آورده شده است. او توسط مادرش تحت مراقبت یک برادر بزرگ‌تر رباتیک قرار گرفته و دستکش مرموزی به وی داده می‌شود که می‌تواند با آن میاسما را کنترل کند. شما باید برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود به برادران پیوسته و در یک زمین بایر پسا آخرالزمانی تلاش‌های خود را ادامه دهید.